CleanTech Leather Care Kit

CleanTech Leather Care Kit


  • CleanTech Leather Care Kit zestaw do tapicerki skórzanej
  • CleanTech Leather Care Kit zestaw do tapicerki skórzanej 1
  • CleanTech Leather Care Kit zestaw do tapicerki skórzanej
  • CleanTech Leather Care Kit zestaw do tapicerki skórzanej 1
Cena84.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Dostępny
zestaw do tapicerki skórzanej

Skuteczny i wydajny zestaw do tapicerki skórzanej
Wymagająca i delikatna tapicerka ze skóry determinuje konieczność wykorzystania profesjonalnych preparatów, które doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami i jednocześnie zaimpregnują wrażliwe powierzchnie. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne środki, które w specjalistyczny i bezpieczny sposób zadbają o skórzaną tapicerkę w pojeździe.

Odnaleźć tu można produkty dedykowane powierzchniom skórzanym, jak również przeznaczone do ich oczyszczania specjalne akcesoria – z nimi tapicerka będzie zadbana, estetyczna i zabezpieczona przez uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Leather Cleaner nie odbarwia skóry, nie pozostawia na niej także zacieków ani smug. Jest łatwy w aplikacji – dołączona do zestawu pianownica ułatwi zastosowanie tego preparatu, a szczotka do skórzanej tapicerki równomiernie rozprowadzi środek i zmaksymalizuje jego efektywność. Dzięki mikrofibrze można zebrać nadmiar preparatu, jak również wytrzeć czyszczoną powierzchnię do sucha i cieszyć się jej pierwotną, niemal fabryczną estetyką.

Drugi środek dołączony do zestawu to Leather Protector, który warto wdrożyć w kolejnym etapie pielęgnacji skórzanej tapicerki. Oczyszczoną powierzchnię należy zabezpieczyć, wykorzystując w tym celu specjalistyczny impregnat. Sprawi on, że tapicerka stanie się gładka i miękka, a także będzie chroniona przez uszkodzeniami mechanicznymi i osadzaniem kurzu oraz gromadzeniem zabrudzeń.

Profesjonalnie skomponowany zestaw to świetna propozycja dla użytkowników skórzanych tapicerek!

W skład zestawu wchodzi:
Leather Cleaner 0,2 l
Leather Protector 0,2 l
Szczotka do tapicerki skórzanej z naturalnym włosiem
Delikatna mikrofibra
Miękki aplikator CleanTech Co

scroll up