Współpraca Hurtowa

Hurtownia kosmetyków samochodowych

Zamierzasz otworzyć sklep z kosmetykami samochodowymi i akcesoriami do autodetailingu? A może już taki prowadzisz? Szukasz sprawdzonego dostawcy oraz hurtowych  cen??
Jeśli zależy Ci na tym, by sprzedawać towar profesjonalny i sprawdzony, a przy tym bardzo wysokiej jakości, serdecznie zapraszamy do współpracy! Poproś o oferte.mail: kasia@clinic4car.pl, grzegorz@clinic4car.pl

Nasza hurtownia kosmetyków samochodowych ma w swojej ofercie produkty do autodetailingu od czołowych producentów, takich jak np. ADBL, AQUA, BLUE TECHNOLOGYCALIFORNIA SCENTS, CLEAN TECH COMPANYKRAUSS, MAX PROTECT, RUPES, COLOURLOCK, SOFT99, SHINY GARAGE, MENZERNAGTECHNIQ, GLIPTONE, GOOD STUFF. A to jedynie część długiej listy firm, których towary posiadamy w swoim magazynie.

 

Hurtownia detailingowa

Swoją sprzedaż hurtową prowadzimy głównie dla branży automotive, w swoje produkty może zaopatrzyć studia auto detailingu, myjnie samochodowe, wypożyczalnie aut, a także salony i komisy samochodowe. Jednym słowem wszystkie firmy i branże, dla których chemia samochodowa to produkty niezbędne do prowadzenia owocnego biznesu. Dostarczymy je w hurtowych ilościach, Ty zaś będziesz mógł zająć się dalszym pomnażaniem zysków ze swojej działalności.


Współpraca z nami zawsze opiera się na partnerskich relacjach:

- zapewniamy hurtowe ilości produktów
- oferujemy atrakcyjne ceny
- zamówienia realizujemy już w 24h
- oferujemy hurtowe rabaty
- posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielimy się wiedzą
- działamy dynamicznie i dbamy o doskonałą komunikację 
- w razie problemów natychmiast reagujemy

Masz pytania? Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów dotyczących naszej przyszłej współpracy!

Opiekun klienta: Katarzyna Gradowska i Grzegorz Gradowski
mail: kasia@clinic4car.pl, grzegorz@clinic4car.pl
tel.: 798966366

scroll up