Wypożyczalnia sprzętu do Auto Detailingu

W naszym sklepie detailingowym znaleźć możesz wszystko, czego będziesz potrzebował, by doprowadzić swoje auto do stanu idealnego - od proszków do prania tapicerki, past polerskich, wosków samochodowych, szamponów do aut i innych kosmetyków samochodowych, aż po różnego rodzaju profesjonalny sprzęt, jak chociażby odkurzacze piorące, myjki ciśnieniowe, mierniki lakieru czy maszyny polerskie

O ile kosmetyków do autodetailingu używasz niemal każdego dnia, to już specjalistycznego sprzętu - niekoniecznie. O tym, czy go kupować, decydujesz oczywiście Ty. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy warto, skorzystaj z fachowych porad naszych sprzedawców. Jeśli natomiast wiesz już, że części maszyn czy urządzeń potrzebował będziesz jedynie od przysłowiowego wielkiego dzwonu, albo też chciałbyś przekonać się, czy faktycznie działają one zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu do auto detailingu!

Co możesz u nas wynająć?

Miernik lakieru

Cena dobrego miernika lakieru zaczyna się od kilkuset złotych, ale u nas możesz wypożyczyć go już od 25 złotych za dobę. To idealne rozwiązanie, jeśli obawiasz się, że osoba, od której nabywasz auto, może coś przed Tobą ukrywać. Jedź na oględziny pojazdu z naszym miernikiem lakieru i nie daj się oszukać.

Myjka ciśnieniowa

Kwota, jaką musiałbyś zapłacić za profesjonalną myjkę ciśnieniową, to minimum kilka tysięcy złotych. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z naszej wypożyczalni sprzętu do auto detailingu, zapłacisz tylko 50-65 zł za dobę. To wystarczy, by szybko i bez wysiłku pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń w Twoim aucie.

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący to wydatek rzędu ponad tysiąca złotych. Jeśli zamierzasz korzystać z takiego sprzętu codziennie lub chociaż dwa-trzy razy w tygodniu, to rzeczywiście będzie on uzasadniony. Jeśli jednak nie przewidujesz aż takiej częstotliwości używania, zapraszamy do naszej wypożyczalni, gdzie odkurzacz piorący wynajmiesz już od 35 zł za dobę!

Maszyna polerska

W zależności od rodzaju, maszynę polerską kupić możesz za kilkaset lub kilka tysięcy złotych. To sporo, biorąc pod uwagę, że użyjesz jej raz, no - może dwa lub trzy razy w roku. Usługi detailingowe w tym zakresie - co tu dużo ukrywać - również najtańsze nie są. Rozwiązanie? To oczywiste - nie kupuj maszyny polerskiej, a po prostu ją u nas wypożycz! Taki sprzęt możesz wynająć już od 35 zł za dobę!

Produkt wyprzedany

Zostaw nam swój e-mail, a my damy Ci znać jak tylko produkt będzie ponownie dostępny

Hmm... Z jakiegoś powodu nie udało nam się zapisać Twojego adresu, spróbuj proszę jeszcze raz

Jesteśmy w kontakcie

Zapisaliśmy Twój adres. Damy znać jak tylko produkt będzie dostępny. Do usłyszenia!