Meguiar's Endurance Tire Gel

Meguiar's Endurance Tire Gel


  • Meguiar's Endurance Tire Gel  Produkt pielęgnujący opony, nabłyszczacz, czernidło, żel, bardzo trwały i wydajny, gęsty dressing do opon i gumy, wysoki połysk.PNG
Cena89.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentMeguiars
Status Dostępny
Produkt pielęgnujący opony, nabłyszczacz, czernidło, żel, bardzo trwały i wydajny, gęsty dressing do opon i gumy, wysoki połysk

Meguiar's Endurance Tire Gel to środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon (473 ml), którego unikatowość zawarta jest w  kilkutygodniowej trwałości, wysokiej wydajności banalnie prostej aplikacji!

Opona nigdy nie wyglądała tak dobrze przez tak długi czas. Unikalna formuła produktu Endurance zapobiega brązowieniu opon i utrzymuje ich czarny kolor przez tygodnie niezależnie od śniegu, deszczu czy słońca (Wysoki połysk)

• Piękne opony na tygodnie niezależnie od pogody
• Wysoki połysk
• Zaoszczędź pieniądze dzięki długotrwałemu działaniu

Sposób użycia:

Niewielką ilość preparatu nanieś na oponę za pomocą aplikatora. Rozetrzyj równomiernie i ściągnij nadmiar mikrofibrą. Dla zwiększenia efektu po 10 minutach zaaplikuj drugą warstwę.

Rada Detailera:

Upewnij się, że powierzchnia, na którą chcesz aplikować produkt jest czysta i sucha. Nie stosować na winyl i lakierowane powierzchnie.

Doskonałymi zamiennikami są min.:

SONAX Xtreme żel do nabłyszczania opon 500ml

Good Stuff Tire Dressing SHINE 500ml

Gyeon Q2 Tire 400ml

scroll up