Tworzywa sztuczne i plastiki

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Zakres pojemności

Zakres pojemności
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(184 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

8

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

8

Środki do plastików samochodowych i tworzyw sztucznych

Plastikowe elementy oraz tworzywa sztuczne w samochodzie są narażone na wiele czynników, które mogą wpłynąć na ich szybsze zużycie, takie jak zabrudzenia czy zarysowania. Aby uniknąć tego typu problemów, warto regularnie stosować specjalne preparaty zabezpieczające. Takie działanie pomoże zabezpieczyć plastiki przed przed drobnymi rysami i uszkodzeniami powierzchni, osadzaniem się kurzu oraz odcisków palców, co z kolei wpłynie na dłuższą trwałość tworzyw sztucznych w samochodzie.

Dłuższa trwałość plastikowych elementów w samochodzie 

W Clinic4Car oferujemy szeroki wybór preparatów do czyszczenia i zabezpieczania tworzyw sztucznych w samochodzie. Nasze produkty są skuteczne i łatwe w użyciu. Szczególnie polecamy środki do tworzyw sztucznych w sprayu. Wystarczy nanieść je na szczotkę lub mikrofibrę, aby bez problemu przetrzeć samochodowe wnętrza. Dodatkowo wybrane przez nas produkty, chronią przed promieniowaniem UV, które może powodować blaknięcie koloru. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów oraz wybrania najlepszego rozwiązania dla swojego samochodu. Dzięki naszym preparatom, wnętrze samochodu pozostanie w doskonałym stanie, a plastikowe elementy zachowają swoją trwałość i estetykę na wiele lat.