O nas

Clinic4car Studio Auto Kosmetyki – Auto Detailing sklep

Clinic4car to zespół nieprzypadkowych osób. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy wkładają całe serce w swoją pracę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z dużą starannością. Clinic4Car to połączenie największego sklepu z kosmetykami samochodowymi (chemia samochodowa) w Woj. Łódzkim oraz usług z dziedziny Car Detailingu, czyli zaawansowana kosmetyka aut.

Kosmetyki samochodowe

Na miejscu znajduje się typowy Detailing sklep w którym znajdziecie kosmetyki do samochodu czołowych producentów, takich jak: ADBL, RUPES, Colourlock, Soft99, Shiny Garage, Menzerna, ValetPro, Gtechniq, Gliptone, Good Stuff i wiele innych. W swojej ofercie posiadamy ponad 1500 produktów które dostaniecie od reki, między innymi: pasty i pady polerskie, środki do skóry, szampon z woskiem, piane aktywną czy też twardy wosk.

W naszym sklepie pracują osoby, które posiadają kilku letnie doświadczenie w auto kosmetyce, dzięki czemu bez najmniejszego problemu pomogą w doborze odpowiedniej maszyny polerskiej, rozwiewając wątpliwości w wyborze pomiędzy, maszyna polerska rotacyjna, a maszyna polerska orbitalna, czy też pomogą w doborze odpowiedniego wosku samochodowego, do panującej pory roku.

 

Definicja Autodetailingu

Auto detailing to skomplikowany system konserwacji i renowacji samochodów (zaawansowana kosmetyka pojazdu), dedykowany dla osób przywiązujących bardzo dużą wagę do wyglądu swojego samochodu. To filozofia, w której nie tylko czystość auta jest ważna, tutaj istotny jest każdy, najdrobniejszy szczegół. Specjaliści zajmujący się auto detailingiem kładą nacisk nie tylko na wygląd powłoki lakierniczej, ale także na elementy plastikowe, gumowe, szyby czy też tapicerkę.

 

Elementy, które nas wyróżniają to:

Profesjonalne produkty Oddając auto w nasze ręce masz 100% pewność, że korzystamy tylko z profesjonalnych produktów renomowanych firmy.

Dokładność W aucie najważniejszy jest najdrobniejszy szczegół. Mamy tego pełną świadomość dlatego docieramy w najtrudniejsze miejsca i czyścimy najdrobniejszy szczegół.

Dbanie o klienta - Potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań naszych klientów. Robimy wszystko aby właściciele powierzonych nam aut wyjeżdżali z naszego salonu w pełni zadowoleni i zaskoczeni efektem jaki uzyskaliśmy.

 

 

scroll up