Clinic4car - Sklep Auto Kosmetyki

Thomas Edisonpowiedziałkiedyś: “Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko, co robiłem, to była przyjemność”.Zespół Clinic4car może podpisać się pod jego słowami - praca to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce i z której jesteśmy dumni. Dzięki pozytywnemu podejściu jesteśmy w stanie doskonale wczuć się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, podchodząc indywidualnie do każdego z nich.

Sklep detalingowy, hurtownia kosmetyków samochodowych, usługi car detailing, kursy detailingowe, doradztwo i consulting

Clinic4Car to nie tylko największy stacjonarny sklep detalingowy, mający w swojej ofercie wysokiej jakości kosmetyki samochodowe (tzw. chemia samochodowa), jaki znaleźć można w województwie Łódzkim. To także świetnie zaopatrzony sklep on-line, hurtownia detailingowa, profesjonalne usługi z zakresu car detailing (zaawansowana kosmetyka aut), a także kursy detailingowe, szkolenia akredytacyjne MAX PROTECT, część szkoleń może zostać dofinansowywana ze środków Unii Europejskiej.

Kosmetyki samochodowe

Czego oczekujesz, odwiedzając detailing sklep? Potrzebujesz eksperckiej porady? Nie ma problemu - nasi pracownicy to osoby, dla których chemia samochodowa jest dziedziną, na której znają się doskonale. Co więcej - są zawsze na bieżąco, a to dzięki częstym udziałom w branżowych szkoleniach. Zależy Ci na szybkiej dostępności towaru? Na stanie mamy ponad 2500 kosmetyków oraz maszyn do car detailingu, takich jak pasty i pady polerskie, środki do skóry, szampon z woskiem, piana aktywna czy twardy wosk. Jeśli nawet zdarzy się, że nie będziemy posiadali produktu, którego akurat szukasz, bardzo szybko go dla Ciebie sprowadzimy. Maszyna polerska, wosk samochodowy, idealny preparat do impregnacji elementów skórzanych? Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru z zakresu chemii samochodowej.

Kosmetyki do aut - towar od czołowych producentów

W swojej ofercie posiadamy kosmetyki samochodowe firm, które mają już na rynku mocno ugruntowaną pozycję - możesz być pewnym, że ich produkty do detailingu nie tylko charakteryzują się najwyższą jakością, ale też mają potwierdzone działanie i cieszą się dobrymi opiniami klientów. ADBL, RUPES, Colourlock, Soft99, Shiny Garage, Menzerna, ValetPro, Gtechniq, Gliptone, Good Stuff - to tylko część marek, w których towary się zaopatrujemy (w sumie jest ich już ponad 50) i które oferują zarówno nasz detailing sklep, jak i nasza hurtownia kosmetyków samochodowych.

Hurtownia detailingowa

Jeśli interesuje Cię zakup większych ilości kosmetyków do samochodu, nasza hurtownia detailingowa z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zaopatrujemy sklepy, wypożyczalnie aut, studia detailingu i myjnie samochodowe. Z naszej oferty chętnie korzystają także salony samochodowe i komisy. Gwarantujemy ogromny wybór produktów i partnerskie podejście do biznesu.

Centrum szkoleniowe Auto Detailing 

Nasze wieloletnie doświadczenie związane z auto detailingiem sprawiło, że postanowiliśmy zająć się również przekazywaniem naszej wiedzy innym osobom, otwierając Centrum Szkoleniowe Auto Detailing. Cieszące się dużym zainteresowaniem kursy i szkolenia, które oferujemy, to m.in. podstawy autodetailingu, kurs detailingowy oraz szkolenia auto detalingowe specjalistyczne, dotyczące nieco węższej tematyki, jak chociażby renowacja skór. W ofercie mamy także szkolenia akredytacyjne z aplikacji powłok Max Protect oraz Aqua. Część naszych szkoleń dofinansowywana jest z budżetu UE.

Doradztwo i consulting

Dzielimy się wiedzą, którą posiadamy. Pomożemy Ci wyposażyć Twoje studio detailingowe. Podpowiemy, w jaki sposób otrzymać możesz dofinansowanie ze środków unijnych. Ale nade wszystko pomożemy Ci dokonać dobrych wyborów - niezależnie, czy będą one dotyczyły auto kosmetyków, zakupów hurtowych, car detailingu czy szkoleń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Profesjonalne usługi z zakresu Car Detailingu (zaawansowana kosmetyka aut)

W naszym studiu detailingowym korzystamy wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków samochodowych renomowanych firm.Oferujemy darmową konsultację, na podstawie której zalecimy Ci, jakim zabiegom Twoje auto powinno zostać poddane, by znów wyglądałojak nowe (choć zdarza się, że nawet nowe pojazdy już wymagają pewnych działań naprawczych). Zadbamy o każdy szczegół, doczyścimy nawet najtrudniej dostępne miejsca, dokonamy renowacji elementów skórzanych, a na życzenie profesjonalnie zabezpieczymy lakier Twojego auta. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie poczucie, że Twójpojazd Trafił w ręce ekspertów - nie zawiedziemy Twojego zaufania. Jesteśmy bardzo elastyczni - dostosujemy się do Twoich wymagań, bo chcemy, by każdy z naszych klientów wiedział, że zarówno on, jak i jego samochód są dla nas najważniejsze. Bo tak w istocie jest.

Produkt wyprzedany

Zostaw nam swój e-mail, a my damy Ci znać jak tylko produkt będzie ponownie dostępny

Hmm... Z jakiegoś powodu nie udało nam się zapisać Twojego adresu, spróbuj proszę jeszcze raz

Jesteśmy w kontakcie

Zapisaliśmy Twój adres. Damy znać jak tylko produkt będzie dostępny. Do usłyszenia!