Na zewnątrz

Pielęgnacja auta na zewnątrz

Profesjonalne produkty znanych firm, w które zaopatrzysz się w naszym studio, umożliwią Ci przeprowadzenie autodetailingu na poziomie eksperckim. Umiejętności to bowiem nie wszystko - ważne jest również, czego używasz, by naprawdę dobrze zadbać o swój pojazd. Nasz świetnie zaopatrzony sklep z kosmetykami samochodowymi przychodzi Ci z pomocą, oferując m.in. produkty do pielęgnacji auta na zewnątrz, które odnajdziesz w tej właśnie kategorii.
Zaopatrując nasz sklep, bierzemy pod uwagę zarówno najwyższą jakość kosmetyków samochodowych, jak również ich popularność, która wynika z rzeczywistej użyteczności i praktycznego sprawdzania się w działaniu.

Szampon do mycia auta, piana aktywna, rękawica do mycia lakieru

W kategorii “na zewnątrz” znajdziesz między innymi preparaty do mycia auta, a więc szampony, piany aktywne i specjalnie zaprojektowane rękawice do mycia samochodu. Mamy również duży wybór ręczników do osuszania pojazdu. A jeśli wyczyszczenie niektórych zabrudzeń (smoła, naleciałości drogowe, owady) jest dla Ciebie szczególnie trudne i czasochłonne, w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju specjalistyczne preparaty, które ułatwią Ci również to zadanie. Na mniej widoczne (ale jednak widoczne) zabrudzenia, warta polecenia będzie z pewnością glinka do lakieru.

Ochrona lakieru samochodowego

W naszym sklepie znajdziesz powłoki polimerowe i ceramiczne, a także wosk naturalny - zarówno płynny, jak i syntetyczny. Jeśli nie jesteś pewien, na co zdecydować, zadaj pytanie naszemu personelowi, który chętnie służył Ci będzie radą i pomocą.

Powłoki do felg, preparaty do czyszczenia opon i wiele innych

Pielęgnacja auta zawsze powinna odbywać się w sposób kompleksowy. Dlatego nasz sklep z kosmetykami samochodowymi oferuje również preparaty do czyszczenia opon, powłoki do zabezpieczania felg oraz niewidzialne wycieraczki, dzięki którym jazda w deszczu stanie się dużo bardziej komfortowa. A to wciąż tylko część asortymentu - by zapoznać się z resztą, dokładnie przejrzyj kategorię “na zewnątrz” i znajdź wszystko, czego będziesz potrzebował do profesjonalnej pielęgnacji swojego samochodu.

scroll up