Czyszczenie opon

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Zakres pojemności

Zakres pojemności
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(30 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2
Good Stuff

Ostatnie sztuki

Good Stuff Tire and Rubber Cleaner 5L

5l

brak ocen produktu

169,90 zł

brak ocen produktu

Good Stuff Tire and Rubber Cleaner 5L to profesjonalny środek czyszczący, zaprojektowany do usuwania brudu i zabrudzeń z opon i gumy. Idealny dla entuzjastów motoryzacji, zapewnia głębokie czyszczenie i odświeżenie wyglądu opon, zachowując ich naturalny kolor. Jego skoncentrowana formuła jest wydajna i ekonomiczna, idealna do regularnego stosowania w warsztatach i przez detalerów. Zapewnij swoim oponom i elementom gumowym najlepszą pielęgnację z Good Stuff.

Szybki podgląd Szybki podgląd
Shiny Garage

Dostępny

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner 1L

1l

brak ocen produktu

49,90 zł

brak ocen produktu

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner to rewolucyjny środek do czyszczenia opon, który przywraca im głęboką czerń i naturalny wygląd. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów opon, usuwa najtrudniejsze zabrudzenia, odnawiając ich wygląd bez wysiłku.

Szybki podgląd Szybki podgląd

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2

Najlepsze środki do czyszczenia opon i elementów gumowych

W Clinic4Car stawiamy na skuteczność i profesjonalizm, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze produkty do czyszczenia opon i gumy. ADBL Tire and Rubber Cleaner to środek który zagwarantuje Twoim oponom nie tylko czystość, ale również ochronę i odnowienie. Ten specjalistyczny produkt został opracowany, aby skutecznie usuwać brud, kurz i pozostałości po olejach, zachowując przy tym bezpieczeństwo materiału.

Profesjonalne czyszczenie opon bez kompromisów

Wybierając Good Stuff Tire and Rubber Cleaner, masz pewność, że każde czyszczenie opon będzie efektywne i bezpieczne. Jego formuły została zaprojektowana z myślą o maksymalnej skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla opon i gumy.

Akcesoria wspomagające efektywną pielęgnację

Dopełnieniem procesu czyszczenia są odpowiednio dobrane akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz szczotki do opon, które idealnie współgrają z wymienionymi środkami, zapewniając dogłębne oczyszczanie i przygotowanie opon do dalszej pielęgnacji.

Finalizacja procesu czyszczenia: aplikacja dressingu na opony

Po dokładnym czyszczeniu opon za pomocą wybranych przez nas produktów np. FX Protect Tire and Rubber Cleaner, warto zakończyć proces pielęgnacji opon aplikacją wysokiej jakości dressingu. Dressingi do opon nie tylko dodatkowo zabezpieczają oponę przed negatywnymi wpływami środowiska, ale również nadają jej głęboki czarny kolor i satynowe wykończenie, podkreślając estetykę całego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór odżywek do opon, które idealnie dopełnią proces pielęgnacji i zadbają o to, by Twoje opony wyglądały jak nowe.