Szczotki i pędzelki

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Dostępność

Dostępność
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(166 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

7

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

7

Szczotki i pędzle do detailingu

Lubisz podziwiać błysk karoserii swojego samochodu? Czujesz tę satysfakcję po dobrze wykonanym czyszczeniu, gdy w felgach widzisz własne odbicie? Dlatego nie chcesz, aby cały Twój wysiłek zepsuł niechciany brud w kratce wentylacyjnej lub plama na siedzeniu. Niestety zwykła gąbka do mycia auta i szczotka do samochodu nie dotrze w każdy zakamarek. Tutaj potrzebny jest profesjonalny Work Stuff — akcesoria do zadań specjalnych — szczotki i pędzle do auto detailingu.

Tego typu akcesoria do mycia samochodu nie tylko gwarantują lepsze efekty czyszczenia, ale również znacznie ułatwiają proces czyszczenia samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o duże powierzchnie, czy szczególnie trudno dostępne miejsca, profesjonalne szczotki i pędzelki do detailingu, które znajdziesz w naszej ofercie, sprawnie poradzą sobie z uporczywymi zanieczyszczeniami.

Którą ze szczotek do mycia tapicerki lub czyszczenia skóry wybierzesz? A co powiesz na pędzelki do trudno dostępnych miejsc samochodu?

Szczotki do tapicerki

Jeśli tapicerka w Twoim samochodzie straciła swoją świeżość, a kolor nie lśni już jak nowy, zaopatrz się w bezpieczne dla tapicerki środki piorące np. Shiny Garage i odpowiednią szczotkę. Jesteś szczęśliwym posiadaczem psa? Sprzątanie zacznij od użycia szczotki do usuwania sierści.

Aby efekty prania tapicerki samochodu były zadowalające, skorzystaj ze szczotki o miękkim włosiu, którą możesz użyć tak jak padów polerskich na wkrętarce. Kilka rozmiarów szczotek, pomoże Ci dotrzeć do najtrudniejszych miejsc.

Szczotka do czyszczenia skóry

Jeśli Twój samochód ma skórzaną tapicerkę, użyj do jej czyszczenia specjalnie do tego przeznaczonych akcesoriów. Do czyszczenia używaj wyłącznie specjalistycznych środków do czyszczenia tapicerki skórzanej np. pod postacią pianki do czyszczenia skóry. Produkt nanoś przy pomocy odpowiedniej szczotki o miękkim włosiu.

Szczotka do czyszczenia i mycia felg

Szczotka do mycia felg oraz całych kół musi dotrzeć do trudnych miejsc, które mają stały kontakt z brudem i błotem. Różnego rodzaju substancje oleiste powodują, że czyszczenie felg nie jest proste. Nie trać czasu na mycie kół przy pomocy zwykłej gąbki. Usuń wszelkie zabrudzenia szczotkami, których jakość została doceniona przez najbardziej wymagających klientów.

Pędzel do detailingu

Małe i wyjątkowo miękkie pędzelki do detailingu przeznaczone są do czyszczenia trudno dostępnych miejsc wewnątrz lub na zewnątrz samochodu.

Dotrą nawet do otworów wentylacyjnych, usuwając z nich brud, którego nie byłbyś w stanie usunąć szczotką bez obaw o porysowanie lakieru. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia przestrzeni i elementów ułożonych pod kątem.