Colourlock

COLOURLOCK CENTER


 

Z przyjemnością informujemy, że działalność naszej firmy rozszerzona została o produkty i usługi Colourlock - producenta profesjonalnych środków do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór, współpracującego z najlepszymi studiami auto detailingowymi. 

 

W naszym Colourlock Center możesz skorzystać z usługi, w zakresie której idealnie dobierzemy kolory do tapicerki skórzanej w Twoim aucie czy też wypoczynku skórzanego - wystarczy, że dostarczysz nam element na wzór. Wytarcie farby dotyczy aż 90% uszkodzeń i aby skutecznie je naprawić, to właśnie kolor musi zostać bezbłędnie dopasowany. Dzięki temu uszkodzone wcześniej miejsca będą po naprawie praktycznie niezauważalne. 

 

W Colourlock Center świadczymy usługi w zakresie czyszczenia i konserwacji skóry. Produkty Colourlock są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale również bardzo bezpieczne dla powierzchni. Co więcej, można dopasować je pod kątem siły działania w zależności od problemu, z jakim mamy do czynienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminowane zostaje ryzyko uszkodzenia czyszczonej powierzchni skórzanej (w szczególności chodzi tutaj o wykończenie, a więc bezbarwny lakier, którym jest ona pokryta). 

 

Kolejną usługą, z której możesz skorzystać w naszym Colourlock Center jest renowacja tapicerki skórzanej. Wszelkiego rodzaju przetarcia czy uszkodzenia skóry bardzo rzucają się w oczy i negatywnie wpływają na wygląd nawet najbardziej zadbanego samochodu. Ponadto ubytki w farbie i przetarcia przyspieszają dalsze niszczenie się skóry, a widoczne uszkodzenia to ewidentny znak, że warstwa lakieru już została uszkodzona. Akcję zabezpieczenia uszkodzeń podjąć należy natychmiast - w przeciwnym wypadku skórzana tapicerka ulegać będzie dalszej i niestety bardzo szybkiej degradacji. Wiemy, jak temu zaradzić - skontaktuj się z nami już dziś!

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do udziału w organizowanych w naszym Colourlock Center profesjonalnych szkoleniach z renowacji tapicerki skórzanej. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie sam wykonać zdecydowaną część prac z tym związanych, doprowadzając skórę w swoim aucie do stanu idealnego. Dowiesz się również, w jaki sposób dbać o skórzaną tapicerkę w taki sposób, by nie tylko na co dzień prezentowała się ona rewelacyjnie, ale również, by ryzyko jej uszkodzenia zostało zminimalizowane. 


W ramach współpracy z Colourlock asortyment naszego sklepu stacjonarnego i internetowego powiększony został o profesjonalne produkty tej firmy. Znajdziesz wśród nich m.in. szpachle, klej do skóry, plynna skóra, chusteczki do skóry, wosk do skór, impregnaty do tkanin, zestawy tonujące, środki natłuszczające, rozpuszczalniki, a także koło kolorów. SPRAWDŹ!

scroll up