Rękawice

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Dostępność

Dostępność
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(31 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2
Deturner

Dostępny

Deturner Premium Wash Mitt

brak ocen produktu

44,99 zł

brak ocen produktu

Deturner Premium Wash Mitt, wyjątkowa rękawica do mycia auta zapewniająca skuteczne, ale delikatne czyszczenie. Idealna do usuwania brudu bez ryzyka zarysowań. Doskonała dla każdego detailingowca.

Szybki podgląd Szybki podgląd
Fresso

Ostatnie sztuki

Fresso Cody Wash Mitt

brak ocen produktu

34,99 zł

brak ocen produktu

Fresso Cody Wash Mitt to wysoce wydajna rękawica do mycia samochodów, wykonana z delikatnej mikrofibry, zapewniająca skuteczne czyszczenie bez ryzyka zarysowania lakieru.

Szybki podgląd Szybki podgląd

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2

Rękawice do mycia auta - niezbędny element podczas mycia auta

W Clinic4Car zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczne i skuteczne mycie samochodu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz rękawic do mycia auta. Od rękawic wykonanych z mikrofibry, przez te wykonane z wełny merynosa, po specjalistyczne modele do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Odkryj różnorodność rękawic w Clinic4Car

Rękawice mikrofibrowe i z wełny merynosa

W naszym asortymencie znajdziesz rękawice mikrofibrowe ADBL Promitt, które cieszą się dużą popularnością dzięki swojej trwałości i delikatności dla lakieru. Dla tych, którzy cenią sobie jeszcze większą delikatność, polecamy rękawice Flexipads wykonane z wełny merynosa, znane z niezrównanej miękkości i skuteczności w usuwaniu trudnych zabrudzeń.

Specjalistyczne rękawice do czyszczenia wnęk i mycia felg

Rozumiemy, że mycie samochodu to nie tylko praca na dużych powierzchniach lakieru. Dlatego oferujemy mniejsze rękawice idealne do czyszczenia wnęk w aucie czy mycia felg, takie jak Work Stuff HURRICANE czy FX Protect Shaggy Mini wash mitt, które świetnie sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach.

Wyprodukowane z myślą o Klientach

Producenci rękawic do mycia aut, tacy jak ADBLczy Work Stuff, wyprodukowali swoje produkty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. W Clinic4Car każdy detalista, zarówno amator jak i profesjonalista, znajdzie rękawice idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Odwiedź www.clinic4car.pl, aby zapoznać się z naszą ofertą rękawic do mycia auta. Wybierz model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i ciesz się bezpiecznym oraz efektywnym myciem Twojego pojazdu.