Opryskiwacze i pianownice

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Zakres pojemności

Zakres pojemności
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(48 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2

Opryskiwacze ciśnieniowe i pianownice

Jeśli wyobrażasz sobie mycie samochodu jako pracę z wężem ogrodowym i wiadrem pełnym mydliny, czas to zmienić. Pianownice oraz opryskiwacze ciśnieniowe to znacznie wygodniejsze i skuteczniejsze narzędzia do mycia samochodu. Nie tylko oszczędzają czas i wodę, ale również minimalizują ryzyko uszkodzenia karoserii poprzez uniknięcie wcierania brudu. Nawet jeśli nie jesteś zapalonym pasjonatem detailingu, posiadanie opryskiwacza ciśnieniowego oraz pianownicy wpłynie na efektywność mycia Twojego samochodu. Praca stanie się szybsza i bardziej komfortowa, a rezultaty będą imponujące.

Opryskiwacz ciśnieniowy do mycia samochodu 

Opryskiwacz ciśnieniowy to niezwykle pomocne urządzenie, które ułatwi Twoje prace związane z pielęgnacją samochodu. Standardowy opryskiwacz wyposażony jest w zbiornik, dźwignię oraz dyszę do rozpylania preparatu czyszczącego.

Dużą zaletą opryskiwacza ciśnieniowego jest równomierne rozpylanie preparatu. Opryskiwacz jest często używany z wykorzystaniem chemii detailingowej, a regulacja strumienia pozwoli Ci dostosować ilość preparatu do konkretnego rodzaju pracy. 

Pianownica ręczna do mycia samochodu  

Pianownica ręczna to proste w obsłudze urządzenie, pozwalające pokryć samochód grubą warstwą aktywnej piany. Dzięki temu środek czyszczący ma więcej czasu na reakcję z brudem. Jeśli męczy Cię częste zanurzanie rękawicy czy gąbki w wiadrze pełnym niespienionego płynu, zastosowanie pianownicy pozwoli na efektywne zmycie zanieczyszczeń. 

Mieszanie preparatu odbywa się w zamontowanej butelce, co oznacza mniejsze zużycie szamponu do auta oraz wody podczas mycia, przy jednocześnie lepszych efektach. Pianownica zmniejsza ryzyko ponownego przywarcia brudu na powierzchnię samochodu. 

Opryskiwacz i pianownica 2w1 

Efektywne mycie samochodu za pomocą jednego urządzenia? To możliwe, jeśli zaopatrzysz się w sprzęt typu 2 w 1, który łączy wszystkie zalety opryskiwacza i pianownicy. Urządzenie pozwala pokryć karoserię aktywną pianą, by już za chwilę zmienić się w opryskiwacz, który sprawi, że Twój samochód będzie nie do poznania. Dodatkowo, pojemność zbiornika (1L lub 2L) zapewnia wygodę użytkowania.

Adaptery i akcesoria do produktów myjących innych marek 

Jeśli jesteś już w posiadaniu pistoletu jednej ze znanych marek jak np. Karcher, możesz skorzystać z akcesoriów dzięki adapterom. Właściwy adapter pozwala na podpięcie akcesoriów innych firm dzięki standardowemu przyłączu wykorzystywanemu w myjkach. 

Przy wyborze adaptera zwróć uwagę na rodzaj gniazda i upewnij się, że jest kompatybilny z Twoją myjką. To proste rozwiązanie pozwoli Ci na większą elastyczność podczas wykonywania prac myjących.