Pozostałe akcesoria

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Zakres pojemności

Zakres pojemności
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(83 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

4

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

4

Jakie akcesoria oferuje Clinic4Car?

Jeśli zależy Ci na komforcie podczas jazdy, warto zwrócić uwagę na pozostałe akcesoria motoryzacyjne oferowane przez Clinic4Car. Znajdziesz tu wiele praktycznych gadżetów, które pomogą Ci cieszyć się jeszcze większym komfortem podczas jazdy. Jednym z nich jest uchwyt na telefon i słuchawki który umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzeń podczas jazdy.

Posiadamy także ładowarki samochodowe, czy adaptery, które pozwolą na podpięcie poszczególnych akcesoriów, m.in. takich jak pianownice. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości w samochodzie, oferujemy szczotki do zbierania kurzu. Z kolei podczas wykonywania prac przy samochodzie, z pewnością przydadzą się Ci rękawiczki nitrylowe, które zapewnią ochronę przed brudem, olejem i innymi substancjami chemicznymi podrażanijącymi skórę. Dodatkowo, jeśli zajmujesz się lakierowaniem samochodu, warto zaopatrzyć się w patyczki do zaprawek lakierniczych, umożliwiające precyzyjne aplikowanie produktu w trudno dostępnych miejscach.

Akcesoria motoryzacyjne dla wygody i komfortu jazdy!

Nasze produkty są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz, aby ulepszyć swoje motoryzacyjne doświadczenia. Dzięki szerokiej gamie innych akcesoriów, możesz zadbać o swoje wygody i potrzeby podczas jazdy.