Cleanery | Politury | AIO

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Marka

Marka
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

Zakres pojemności

Zakres pojemności
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(39 produktów)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2
3D Car Care

Ostatnia sztuka

3D Bead it UP 473ml

473ml

brak ocen produktu

65,01 zł

brak ocen produktu

3D Bead it UP 473ml to innowacyjny środek do hydrofobizacji powierzchni, zapewniający długotrwałą ochronę i efekt kropelkowania wody na lakierze, szkle i innych powierzchniach.

Szybki podgląd Szybki podgląd

ADBL AIO Hard 0,2L

200ml

brak ocen produktu

64,89 zł

brak ocen produktu

ADBL AIO Hard 0,2L to wszechstronny preparat do pielęgnacji samochodu, który łączy polerowanie, zabezpieczanie i nadawanie połysku w jednym kroku. Idealny dla każdego, kto chce szybko i efektywnie poprawić wygląd swojego pojazdu.

Szybki podgląd Szybki podgląd

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

z

2

Perfekcyjna pielęgnacja lakieru z Clinic4Car

Zadbany lakier to nie tylko kwestia estetyki, ale również ochrony Twojego pojazdu przed szkodliwymi czynnikami. Clinic4Car prezentuje wyselekcjonowaną gamę produktów do pielęgnacji lakieru, od cleanerów przez politury, aż po preparaty AIO (All-In-One), które zapewnią Twojemu samochodowi nie tylko błysk, ale i ochronę na najwyższym poziomie.

Renomowane marki dla najlepszych efektów

W naszym asortymencie znajdziesz produkty od uznanych producentów takich jak Meguiar'sGyeonAngelwax, czy Poorboy's World. Oferujemy tylko sprawdzone środki, które gwarantują efektywność, bezpieczeństwo aplikacji oraz długotrwałe zabezpieczenie lakieru przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Prosta aplikacja produktów dla każdego

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie car detailing, czy też dbasz o samochód w domowym zaciszu, nasze produkty zapewniają łatwość użycia przy zachowaniu najwyższej jakości efektów. Z nami każdy może cieszyć się perfekcyjnie zadbany samochód bez potrzeby wielogodzinnych zabiegów.

Clinic4Car – Twój Partner w pielęgnacji lakieru

Wybierz Clinic4Car i pozwól, aby Twój samochód zawsze prezentował się doskonale. Dzięki naszym produktom z łatwością usuniesz wszelkie defekty lakieru, odżywisz jego kolor, a także zabezpieczysz przed przyszłymi uszkodzeniami. Odkryj nasze preparaty i przekonaj się, jak proste może być utrzymanie samochodu w idealnym stanie.