Colourlock Strong Zestaw do tapicerki skórzanej

Colourlock Strong Zestaw do tapicerki skórzanej


  • Colourlock Strong zestaw do tapicerki skórzanej.JPG
  • Colourlock Strong zestaw do tapicerki skórzanej Przedłuża żywotność skór i nadaje im nowego blasku, czyszczenie i impregnacja skóry naturalnej, Strong Cleaner, Leder Versiegelung, trudne zabrudzenia,
  • Colourlock Strong zestaw do tapicerki skórzanej.JPG
  • Colourlock Strong zestaw do tapicerki skórzanej Przedłuża żywotność skór i nadaje im nowego blasku, czyszczenie i impregnacja skóry naturalnej, Strong Cleaner, Leder Versiegelung, trudne zabrudzenia,
Cena122.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentColourlock - Lederzentrum
Status Dostępny
Zestaw do pielęgnacji wewnątrz auta, czyszczenie, mycie, konserwacja skóry, pomysł na prezent, święta, wnętrze, odżywka, ochrona przed transferem koloru, szczotka do skóry, mikrofibra, cleaner, mocny

Colourlock Strong zestaw do tapicerki skórzanej to zestaw do zadań specjalnych, który z łatwością poradzi sobie z trudnymi zarudzeniami!

Opis produktu: Skóra nadaje dodatkowego polotu i blasku w Państwa samochodzie tworząc niesamowitą atmosferę pod warunkiem, że jest czysta. Wszelkie plamy, zabrudzenia, wytarcia spowodowane użytkowaniem, promieniami słońca, sprawiają, że skóra traci swój niepowtarzalny charakter. Skorzystaj z renomowanych środków Colourlock i pozwól skórze Twojego samochodu odetchnąć. Nasze środki przedłużają żywotność skór i nadają im nowego blasku.

Zastosowanie: Należy używać do skóry gładkiej w skórzanej tapicerce samochodowej. Nie należy stosować środka do skór otwartych anilinowych, welur, nubuk.

Zawartość: 200ml środka Strong Cleaner jest to wystarczająca ilość do 3 krotnego wyczyszczenia kompletu foteli samochodowych. Środek znajduje się w butelce z aplikatorem piany. Usuwa trudne zabrudzenia, nie uszkadza struktury skóry, nie usuwa farby z jej powierzchni. Dodatkowo niweluje nieprzyjemne zapachy typu pot, dym papierosowy itp. Leder Versiegelung jest to środek ochronny do skór gładkich, które są szczególnie narażone na wycieranie. Dzięki zastosowaniu technologi polimerowej tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która chroni farbę i zapobiega jej ścieraniu.

Użycie: Przed użyciem należy oczyścić skórę z wszelkich nieczystości środkiem Strong Cleaner. Świeże plamy należy szybko usunąć, za pomocą szmatki chłonącej wilgoć. Należy nałożyć na tapicerkę pianę Strong Cleaner. Następnie używając szczoteczki należy delikatnie czyścić zabrudzone miejsce wykonując okrężne ruchy. Pozostałości usunąć miękką szmatką. Gdy efekt nie jest zadowalający czynność należy powtórzyć. Tapicerka powinna pozostać do wyschnięcia. Zalecamy przeprowadzić w niewidocznym miejscu test, który pozwoli sprawdzić stabilność farby. Spowodowane jest to różnymi rodzajami skór oraz różnym ich impregnowaniem. Do pielęgnacji można przystąpić minimum po dwóch godzinach od użycia środka czyszczącego. Leder Versiegelung trzeba nanosić za pomocą miękkiej szmatki wykonując okrężne ruchy. Po użyciu należy poczekać, aż wyschnie.

Ogólne zalecenia: Zalecenia ogólne Konserwacje powinno się przeprowadzać co 3 miesiące, w zacienionym miejscu. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić.

Zawartość zestawu:

  • Środek czyszczący Strong Cleaner w butelce z aplikatorem piany 200 ml
  • preparat konserwujący Leder Versiegelung 150 ml
  • szczoteczka 1 szt.
  • mikrofibra 1 szt.

Rada Detailera:

Podczas czyszczenia skór, po użyciu czyścika daj odpocząć powierzchni na ok 1h.

Doskonałymi zamiennikami są min.:

Colourlock Zestaw Strong + Leder Protector

Shiny Garage Leather Kit strong

Gyeon Q2M LeatherSet Strong

scroll up