Custom Factory React Wheel Cleaner 1L

Custom Factory React Wheel Cleaner 1L


  • Custom Factory React Wheel Cleaner 1L środek do czyszczenia felg
Cena54.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
Status Niedostępny
Preparat do bieżącego czyszczenia felg z pyłu po klockach hamulcowych

REACT WHEEL CLEANER jest przeznaczony do bieżącego czyszczenia felg z pyłu po klockach hamulcowych, a także innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z całego nadwozia. Jego płynna konsystencja pozwala dotrzeć w każde trudno dostępne miejsce. Specjalna receptura i naturalne ph sprawiają, że jest bezpieczny dla wszystkich zewnętrznych powierzchni auta, łącznie z polerowanymi i chromowanymi felgami. Produkt wyposażony w wysokiej jakości Trigger z dyszą pozwalającą na płynną regulację strumienia. Dzięki czemu preparat można aplikować zarówno drobną mgiełką, jak również punktowo.

SPOSÓB UŻYCIA:
Jest środkiem gotowym do użycia. Preparat aplikować równomiernie na całą powierzchnię felgi za pomocą spryskiwacza dołączonego do zestawu. Odczekać 1-2 minuty, do momentu aż zajdzie reakcja chemiczna i zabrudzenia metaliczne nabiorą odcieni czerwieni. Następnie dokładnie spłukać całość wodą pod ciśnieniem.

UWAGA!
Przed użyciem na polerowanych lub chromowanych felgach zaleca się wykonanie próby w mało widocznym miejscu, czy nie zachodzi niepożądana reakcja chemiczna i nie tworzą się zacieki.

scroll up