303 Convertible Top Cleaning & Care Kit Vinyl

303 Convertible Top Cleaning & Care Kit Vinyl


  • 303 Convertible Top Cleaning & Care Kit Vinyl zestaw do wyszczyszczeni i zabezpieczenia vinylowego tachu cabrio.PNG
Cena129.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent303
Status Dostępny
Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji winylowych dachów cabrio.

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji winylowych dachów cabrio. W jego skład wchodzą:

303 Convertible Top Cleaner to płyn do czyszczenia i odplamiania miękkich dachów cabrio. Świetnie czyści zarówno powierzchnie winylowe jak i materiałowe (usuwa z materiału najcięższe zabrudzenia). Produkt jest bezpieczny dla każdego rodzaju materiałów z których produktuje się miękkie dachy cabrio. Produkt jest nietoksyczny i niepalny.

Sposób użycia:

1. Spłukaj dokładnie powierzchnię dachu wodą.
2. Spryskaj mokry materiał produktem
3. Wyczyść miękką szczoteczką
4. Spłucz wodą pianę z powierzchni materiału. Nigdy nie pozwól by piana całkowicie zaschła przed spłukaniem.
5. Po całkowitym wyschnięciu zabezpiecz powierzchnię materiału produktem 303 Fabric Guard

Wskazówka:

W przypadku trudnych zabrudzeń (ptasie odchody, żywica z drzew, smar) po wstępnym spłukaniu powierzchni wodą i spryskaniu 303 Convertible Top Cleaner odczekaj 10-20 minut przed czyszczeniem szczotką.
Wyższa temperatura wody wspomaga działanie produktu.

Pojemność: 473 ml

 

303 Aerospace Protectant produkt chroniący elementy z tworzyw sztucznych będących. Jest jednym z najbardziej technologicznie zaawansowanych produktów dostarczających ochrony przed promieniowaniem UV. Aerospace protectant jest produktem posiadającym filtr SPF 40 przeznaczonym do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju powierzchni syntetycznych takich jak guma (opony, uszczelki), winyl, tapicerka skórzana, plastik, włókno węglowe. Regularne użycie daje 100% ochrony przed negatywnym wpływem promieni UV.

Produkt posiada właściwości hydrofobowe, które sprawiają, że delikatne materiały wyglądają „jak nowe” przez wiele lat.

Łatwy w użyciu – po prostu spryskaj powierzchnię i wytrzyj do sucha. W przeciwieństwie do wielu innych dressingów 303 Aerospace Protectant nie zawiera wosków, gliceryny ani nafty oraz nie pozostawia na powierzchni tłustego osadu. Zapewnia długotrwałe satynowe wykończenie powierzchni, posiada właściwości antystatyczne, chroni przed plamieniem, pozwala dłużej utrzymać powierzchnię w czystości. 303 Aerospace Protectant jest idealny do zabezpieczania powierzchni z każdego rodzaju plastiku, winylu, oraz gumy. Rekomendowany do użycia jako dressing elementów komory silnika. Znakomicie sprawdza się na kokpitach, winylowych dachach, oponach, i uszczelkach. Regularne użycie ochrania powierzchnię przed blaknięciem, przebarwieniami i pękaniem których przyczyną jest często działanie wysokich temperatur i promieni słonecznych. Trwałość tego produkt jest do dziesięciokrotnie razy dłuższa niż innych produktów tego typu.

Pojemność: 473ml

scroll up