Kwazar Merkury Pro+ 360 Niebieski 1L

Kwazar Merkury Pro+ 360 Niebieski 1L


  • Kwazar Merkury Pro+ 360 Niebieski 1L.JPG
Cena37.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentKwazar
Status Dostępny
Opryskiwacz

Opryskiwacze Mercury Super Pro+ 360 to nowsza wersja Mercury Super Pro+ wzbogacona o  system 360® STRESS FREE, umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza. Są idealnym rozwiązaniem dla firm sprzątających, myjni samochodowych, warsztatów samochodowych, ale również dla domowych użytkowników. Najlepiej sprawdzają się podczas pracy na małych powierzchniach takich jak meble, okna i szyby samochodowe, deski rozdzielcze, tapicerki, itp. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na preparaty o odczynie kwaśnym i zasadowym.

Unikalna konstrukcja pompki Double Action zastosowana w opryskiwaczach Mercury Super Pro+ 360 umożliwia aplikację środków chemicznych zarówno po naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni, co sprawia, że opryskiwacz jest bardziej wydajny od tych  klasycznych z pompką jednokierunkową. Dodatkowo, pompka zakończona jest regulowaną dyszą, dzięki czemu łatwo i szybko można ustawić stopień rozpylenia cieczy.

Opryskiwacze Mercury Super Pro+ 360 posiadają podstawę stabilizacyjną (pełniącą również rolę izolatora zbiornika od podłoża) oraz przezroczysty wskaźnik umieszczony wzdłuż skali pojemności, pozwalający na łatwe i szybkie sprawdzenie poziomu cieczy w zbiorniku.

Pojemności: 1 l  Kolor Niebieski

  • pojemność robocza: 1,0 l
  • pojemność całkowita: 1,23 l
  • aplikacja cieczy w pełnym cyklu: 3 ml
  • waga: 0,20 kg
  • wysokość: 35 cm
scroll up