Colourlock zestaw tonujący 150ml

Colourlock zestaw tonujący 150ml


  • Colourlock Lederzentrum zestaw tonujący 150ml
Cena176.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentColourlock - Lederzentrum
Status Niedostępny
Świetnie nadaje się do farbowania i przefarbowania skór pigmentowych, anilinowych, skór gładkich

Opis produktu: Farby z naszego zestawu są stworzone na bazie wody. W przeciwieństwie do innych środków robionych na bazie rozpuszczalników nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Farby posiadają dużą przyczepność do farbowanej powierzchni. Świetnie nadają się do farbowania i przefarbowania skór pigmentowych, anilinowych, skór gładkich, jak również przy przefarbowaniu i farbowaniu skór i tworzyw sztucznych. Po malowaniu skóra nadal oddycha.

Zastosowanie: Skóra gładka w meblach i autach skórzanych, walizkach, torbach i odzieży z zadrapaniami, rysami i lekkimi wyblaknięciami.

Dobieranie koloru: Oferujemy farby w 46 standardowych kolorach. Kolor można sprawdzić w salonie samochodowym posługując się numerem nadwozia. Należy jednak pamiętać ze pod wpływem czasu, promieni słonecznych, temperatury, środków do mycia i konserwacji skora zmienia kolor i rożni się od oryginalnego. W celu dobrania indywidualnego koloru prosimy Państwa o kontakt telefoniczny

Użycie: Ze względu na rożne rodzaje skór, zalecamy zrobić próbę w niewidocznym miejscu, w celu sprawdzenia stabilności farby. Przed nanoszeniem farby skórę należy wyczyścić środkiem SOFT CLEAN. Miejsca bardzo mocno zatłuszczone należy przeczyścić benzyną COLOURLOCK. Benzyna zawiera w sobie 0% tłuszczu. Następnie należy odczekać jedną dwie godziny, aby skóra wyschła, po czym można zabrać się do malowania. Farbę należy nanosić gąbką od szwu do szwu, susząc jednocześnie powierzchnię suszarką lub opalarką. Dla małych powierzchni wystarczy nałożyć farbę tylko w miejscu uszkodzenia. Gdy powierzchnia jest mocno uszkodzona i trzeba nałożyć kilka warstw, każdą następną należy nakładać po wysuszeniu poprzedniej. Miejsca narażone na ścieranie zalecamy zakonserwować środkiem LEDER VERSIEGELUNG.

Zawartość zestawu:

  • Farba tonująca:Butelka 150 ml
  • Soft Clean:Butelka 200 ml
  • Leder Versiegelung:Butelka 150 ml
  • szczoteczka 1szt.
  • Gąbka:1 szt.
  • Szmatka:1 szt.
scroll up