Zestaw Wosk Collinite 476S Cleaner DJ UFO Fibra

Zestaw Wosk Collinite 476S Cleaner DJ UFO Fibra


  • Zestaw Wosk Collinite 476S Cleaner DJ UFO Fibra
Cena144.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent Zestawy Promocyjne
Status Niedostępny
Zestaw do woskowania

Kompletny zestaw potrzebny do nałożenia wosku - wosk, cleaner, aplikator, fibra polerska.

W skład zestawu wchodzi:

- Collinite Super Double Coat Auto Wax 266g - Łatwy w aplikacji i absolutnie odporny na detergenty. Collinite Super Doublecoat gwarantuje dłuższą trwałości i większy połysk niż każdy inny wosk samochodowy lub powłoka ochronna, w jakichkolwiek możliwych warunkach. Dlatego nazwany został PERMANENTNYM WOSKIEM SAMOCHODOWYM. Nie ma potrzeby mocnego polerowania ani użycia specjalnego aplikatora. Collinite Super Doublecoat zabezpieczy lakier latem i zimą, nawet w niesprzyjających warunkach. Bezpieczny dla lakieru bezbarwnego.

- Dodo Juice Lime Prime Cleaner Pod Wosk 100ml  - Produkt stworzony został, by przygotować podłoże pod wosk, zapewnić oraz zakonserwować "połysk". Składniki zawarte w tym cleanerze doskonale usuną także hologramy, warstwę utlenionego lakieru, drobne zarysowania "swirls'y"  oraz pozostałości po kwaśnych deszczach. Jednak jego siła ścierna jest mniejsza niż siła wykańczających past polerskich. Oczyszcza lakier z pozostałości po starych woskach, sealantach itd. Tak jak wersja lite jest odpowiednim produktem do aplikacji za pomocą aplikatora z mikrowłókna, jak i maszyny polerskiej na miękkim padzie.

- Royal Pads Aplikator UFO - Bezpieczny dla lakieru aplikator wosku, bez krawędzi, delitaktny

- Mikrofibra polerska Blue Lagoon 40x40cm - Gruba, puszysta mikrofibra do docierania wosku. Wykonana z dwóch mikrofibr obszytych satynowym wykończeniem.

scroll up