Colourlock Zestaw Tonujący czarny 50ml

Colourlock Zestaw Tonujący czarny 50ml


 • Colourlock Zestaw Tonujący czarny 50ml Zestaw tonujący do kierownicy, farba do skóry czarna, black, schwarz, zestaw do regeneracji skóry, malowanie skóry, naprawa skóry, odświeżenie koloru.PNG
Cena47.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentColourlock - Lederzentrum
Status Dostępny
Zestaw tonujący do kierownicy, farba do skóry czarna, black, schwarz, zestaw do regeneracji skóry, malowanie skóry, naprawa skóry, odświeżenie koloru

Zestaw tonujący do skóry Colourlock 3 x 50ml to gotowy zestaw do odświeżenia elementu skórzanego takiego jak kierownica, podłokietnik czy mieszek przy gałce skrzyni biegów!

Zestaw tonujący do renowacji skóry jest trwałym oraz łatwym w użyciu produktem. Farby tonujace od Lederzentrum powstają na bazie wody a ich skład sprawia że mają one bardzo dobra przyczepnosć do powierzchni. Dołączony do zestawu utrwalacz sprawia że farba się nie wyciera a efekt barwienia pozostaje na długi czas.

Wydajność: Zestaw powinien wystarczyć na zafarbowanie dwóch kierownic bądź kierownicy i gałki zmiany biegów.

Kolor: czarny

Aplikacja: Zestaw został przygotowany dla klienta indywidualnego. Dzięki czemu proces aplikacji i renowacji skóry jest bardzo prosty:

 1. Przygotowanie powierzchni Przed przystąpieniem do farbowania skórę należy wyczyścić. Następnie specjalnym rozpuszczalnikiem gld dołączonym do zestawu przetrzeć jej powierzchnie aby umożliwić nowej farbie dobre trzymanie. Jeśli występują nierówności lub pęknięcia należy je przeszlifować papierem wodnym lub użyć naszego padu szlifującego.
 2. Aplikacja farby Farbę nanosimy za pomocą gąbki okrężnymi ruchami podsuszając w międzyczasie powierzchnię suszarką. Zabezpieczenie farby.
 3. Po farbowaniu na skórę nanosimy utrwalacz Leder Versiegelung. Zabezpieczy on farbę przed wycieraniem.

Zawartość zestawu:

 • Farba tonująca: Butelka 50 ml
 • Rozpuszczalnik GLD: Butelka 50 ml
 • Leder Versiegelung: Butelka 50 ml
 • Gąbka:1 szt.
 • Szmatka:1 szt.

Rada Detailera:

Po nałożeniu farby odczekaj chwilę, farba może wydawać się sucha z wierzchu ale istenieje ryzyko, że nie jest dostatecznie związana głębiej. 

Doskonałymi zamiennikami są min.:

Colourlock Zestaw Tonujący 50ml AUDI SOUL

Colourlock Zestaw Tonujący 50ml BMW SCHWARZ

Colourlock Zestaw Tonujący 50ml MERCEDES SCHWARZ

scroll up