3M Mleczko Polerskie Ultrafina SE 250ml

3M Mleczko Polerskie Ultrafina SE 250ml


  • 3M Mleczko Polerskie Ultrafina SE 250ml pasta polerska - niebieski korek
Cena79.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent3M
Status Niedostępny
mleczko polerskie do usuwania hologramów

Mleczko polerskie Ultrafina SE 3M 50383.

Jest to produkt stosowany w ostatnim etapie procesu polerowania.
Mleczko o wręcz śladowych właściwościach ściernych. Nie może być stosowane zatem jako pojedynczy środek usuwający rysy.

Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny - jego struktura sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu. Jego zastosowanie jest niezbędne do uzyskania wysokiego, głębokiego połysku, nie zakłóconego śladami po polerce.
Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również do ręcznego.
Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.

Wskazówki do stosowania:

  • Przed użyciem warto ręcznie wymieszać zawartość butelki przez wstrząsanie.
  • Środek używany powinien być z miękką gąbką polerską w kolorze niebieskim 3M 50388, osadzoną na rzepie ( padzie polerskim).
  • Ilość rozprowadzanego materiału dzielimy na dwie części - jedną nanosimy bezpośrednio na element, a drugą na powierzchnię gąbki w celu jej zwilżenia. W systemie polerskim 3M dodatkowe ciągłe namaczanie gąbki nie jest już konieczne.
  • Używanie oryginalnego talerza oporowego 3M ułatwia płynną regulację docisku. Kiedy rozpoczyna się polerowanie nacisk podkładki powinien być większy - stopniowo zmniejszamy go wraz z wysychaniem środka.
  • Do aplikacji ręcznej na niewielkich powierzchniach i do usuwania pozostałości mleczka zaleca się stosowanie mikrofibry w kolorze niebieskim 3M 5048
     
scroll up