303 High Tech Fabric Guard 950ml - impregnat

303 High Tech Fabric Guard 950ml - impregnat


  • 303 High Tech Fabric Guard 950ml impregnat do tkanin.PNG
Cena159.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent303
Status Dostępny
impregnat do tkanin

303 Fabric Guard to najlepsza ochrona tkanin na świecie. Zastosowanie: meble ogrodowe, markizy, parasole, poszycia łodzi, dachy cabrio, wyściółki, dywany, odzież przeciwdeszczowa, namioty, wyposażenie narciarskie, jedwab, zamsz.

Produkt należy stosować na czystych, suchych tkaninach lub dywanach. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją producenta, w celu ostatecznego usunięcia wszystkich plam. Zalecamy także przetestowanie produktu na małej powierzchni celem sprawdzenia wpływu produktu na barwę tkaniny: rozprowadź niewielką ilość FG na mało widocznej powierzchni i wytrzyj białym ręcznikiem o dobrych właściwościach chłonnych. W przypadku zabarwienia ręcznika, odradzamy stosowanie FG na danej powierzchni.


Sposób użycia:

  • Stosuj zawsze na dokładnie wyczyszczonej i wysuszonej powierzchni, pozbawionej brudu, tłuszczu i resztek detergentów czyszczących.
  • Nanieś produkt równomiernie na powierzchnię materiału i pozostaw do wyschnięcia na kilka godzin.
  • Jeśli chcesz mieć pewność, że podczas aplikacji nie zostało ominięte żadne miejsce, po wyschnięciu nanieś drugą warstwę produktu.
  • Prawidłowo zabezpieczona powierzchnia posiada właściwości hydrofobowe objawiające się perleniem wody.
  • Nie należy narażać powierzchni na wilgoć przed całkowitym wyschnięciem produktu.

Nie stosować na elementach plastikowych, vinylowych, gumie, foliach okiennych, włóknie szklanym, skaju.

Czas schnięcia zależny jest od temperatury powietrza, prędkości wiatru oraz stopnia wilgotności (2-72h). Niska temperatura i wysoka wilgotność powietrza mogą wydłużyć ten proces.

scroll up