NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czerwona Śr. Miękka

NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czerwona Śr. Miękka


  • NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czerwona Śr. Miękka do maszyny dual action
Cena19.80 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentNAT
Status Niedostępny
średnio miękka gąbka polerska

Czerwona Średnio Miękka gąbka "Polishing/Finishing"

Profesjonalna gąbka polerska firmy NAT przeznaczona jest do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz różnych typów powłok lakierniczych. Charakteryzuje się wysoka jakością i profesjonalnym wykonaniem. Wyprodukowano ją z precyzyjnie dobranych materiałów o wysokiej jakości. Można stosować ją zarówno na mokro, jak i na sucho, w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min. Uchwyt wykonany z bardzo mocnego rzepa, wielokrotnego użytku. Zapewnia trwałe zamocowanie gąbki polerskiej na odpowiednim talerzu mocującym do padów z rzepem.

Seria NAT DA posiada centralnie wycięty otwór o średnicy 3cm. Podczas pracy na maszynach Dual Action problemem jest wysoka temperatura przechodząca z maszyny na talerz mocujący, a następnie na pad polerski. Dzięki temu otworowi osiągnięto lepszą wentylację. Drugim, równie ważnym aspektem jest wyeliminowanie zbrylania się pasty w centralnym punkcie pada.

Średnica 150mm
Grubość 25mm
Właściwości: Czerwona Średnio Miękka piana "Polishing/Finishing" do pracy ze średnio ściernymi i wykończeniowymi pastami polerskimi. Do użytku wyłącznie na maszynach Dual Action.

scroll up