NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czarna Miękka

NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czarna Miękka


  • NAT DA Gąbka Polerska 150mm Czarna Miękka
Cena19.80 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentNAT
Status Niedostępny
miękka gąbka polerska

Czarna Miękka Gąbka "Finishing Pad"

Profesjonalna gąbka polerska firmy NAT przeznaczona jest do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz różnych typów powłok lakierniczych. Charakteryzuje się wysoka jakością i profesjonalnym wykonaniem. Wyprodukowano ją z precyzyjnie dobranych materiałów o wysokiej jakości. Można stosować ją zarówno na mokro, jak i na sucho, w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min. Uchwyt wykonany z bardzo mocnego rzepa, wielokrotnego użytku. Zapewnia trwałe zamocowanie gąbki polerskiej na odpowiednim talerzu mocującym do padów z rzepem.

Seria NAT DA posiada centralnie wycięty otwór o średnicy 3cm. Podczas pracy na maszynach Dual Action problemem jest wysoka temperatura przechodząca z maszyny na talerz mocujący, a następnie na pad polerski. Dzięki temu otworowi osiągnięto lepszą wentylację. Drugim, równie ważnym aspektem jest wyeliminowanie zbrylania się pasty w centralnym punkcie pada.

Średnica 150mm
Grubość 25mm
Właściwości: Czarna Miękka "Finishing Pad" do pracy z wykończeniowymi pastami polerskimi oraz do cleaner'ów, glaze'ów, produktów typu AIO i wosków w mleczku

scroll up