Zestaw Padów Polerskich NAT 135mm do DA

Zestaw Padów Polerskich NAT 135mm do DA


  • zestaw padów NAT DA 135mm - na maszyne dual action
Cena69.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent Zestawy Promocyjne
Status Dostępny
zestaw padów do dual action

Zestaw Gąbek Polerskich firmy NAT  135mm

Profesjonalna gąbka polerska firmy NAT przeznaczona jest do mechanicznego polerowania lakierów samochodowych oraz różnych typów powłok lakierniczych. Charakteryzuje się wysoka jakością i profesjonalnym wykonaniem. Wyprodukowano ją z precyzyjnie dobranych materiałów o wysokiej jakości. Można stosować ją zarówno na mokro, jak i na sucho, w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min. Uchwyt wykonany z bardzo mocnego rzepa, wielokrotnego użytku. Zapewnia trwałe zamocowanie gąbki polerskiej na odpowiednim talerzu mocującym do padów z rzepem.
Seria NAT DA posiada centralnie wycięty otwór o średnicy 3cm. Podczas pracy na maszynach Dual Action problemem jest wysoka temperatura przechodząca z maszyny na talerz mocujący, a następnie na pad polerski. Dzięki temu otworowi osiągnięto lepszą wentylację. Drugim, równie ważnym aspektem jest wyeliminowanie zbrylania się pasty w centralnym punkcie pada.
 
Niebieska Gąbka
Niebieska-Twarda, otwarto komórkowa piana "Cutting Pad" do pracy z pastami mocno ściernymi
Żółta - Średniej twardości piana "Polishing Pad" do pracy ze średnio ściernymi pastami polerskimi
Czarna Miękka"Finishing Pad" do pracy z wykończeniowymi pastami polerskimi oraz do cleanerów, glazerów, produktów typu AIO i wosków w mleczku
 
Średnica 135mm
Grubość 25mm
scroll up