Gliptone GT15+GT13 duży zestaw, jasna skóra

Gliptone GT15+GT13 duży zestaw, jasna skóra


  • Gliptone - Duży zestaw do czyszczenia i pielęgnacji jasnej i kolorowej tapicerki skórzanej GT15 & GT13
Cena179.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentGliptone
Status Niedostępny
Duży zestaw do czyszczenia i pielęgnacji jasnej i kolorowej tapicerki skórzanej

Gliptone GT15 & GT13

Jeden z najlepszych środków do skóry dostępnych na rynku. Skoncentrowany na każdego rodzaju skórze oraz dla osób które dbają o materiał 2 razy do roku. Neutralne pH bezpieczne dla skóry, może być zastosowane zarówno na twardym materiale, jak i miękkim. Nadaje skórze naturalny wygląd oraz właściwości, zostawiając po sobie naturalne wykończenie. Dodatkową istotną zaletą produktów marki Gliptone jest ochrona przed działaniem zewnętrznym oraz promieniami UV.

Zestaw zawiera:
- GT15 (500ml) – Cleaner do skóry
- GT13 (250ml) – Odżywka
- Szczoteczka do skóry
- Delikatna mikrofibra 

GT15 - Cleaner do skóry z najwyższej półki. Poradzi sobie z uciążliwym brudem, który wcześniej rozpuści i zmiękczy – wystarczy wytrzeć. GT15 głównie skoncentrowany jest na świeżych skórach które nie wymagają mocnego działania środków rozpuszczających         

GT13 - Odżywka marki Gliptone, która skoncentrowana jest głównie na jasnych tapicerkach. Wchłania się szybko nie wymagając przy tym dodatkowej pracy. Trwale odżywia skórę czyniąc ją mniej podatną na zabrudzenia i uszkodzenia jednocześnie pozwalając jej oddychać czyniąc ją dłużej świeżą i nową. GT13 pozostawi po sobie delikatny zapach nowej skóry. Unikalna formuła nie pozwoli na wchłanianie wody oraz innych substancji zagrażających naszej skórze.

Zestaw wystarcza na 5-6 krotne wyczyszczenie średnio zabrudzonego auta.

 

UWAGA: ZESTAW MOŻE BYĆ SPRZEDAWANY BEZ PUDEŁKA, W ZALEŻNOŚĆI OD DOSTĘPNOŚCI

scroll up