Manufaktura Wosku Jodido Wax 100g Crispy Lemon

Manufaktura Wosku Jodido Wax 100g Crispy Lemon


  • MANUFAKTURA WOSKU JODIDO WAX V2.0 CRISPY LEMON COOKIE 100ML - WOSK 45% CARNAUBA + KRZEM
Cena109.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentManufaktura Wosku
Status Niedostępny

Wosk Jodido to nowa formuła łącząca wysoką zawartość farmaceutycznie czystego wosku carnauba w stężeniu 45% oraz polimer. 

Polimer zawierający w swojej strukturze cząsteczki krzemu (Si) wykazuje się silną hydrofobowością oraz pełni rolę izolatora.

Po aplikacji Jodido powłoka lakiernicza uzyska błyszczący wygląd, zyska na hydrofobowości oraz zrzucie wody; dodatkowym atutem będzie twardsza i wytrzymalsza warstwa za sprawą obecności polimeru z cząsteczkami krzemu. Ponadto poprawiona została formuła przepuszczalności światła widzialnego, więc głębia lakieru będzie w pełni wydobyta i nie będzie ograniczana przez nałożoną warstwę wosku co potrafi się dziać w przypadku innych produktów dostępnych na rynku.

Aplikacja wosku nie różni się niczym od standardowej aplikacji: można nakładać go gołą reką po uprzednim ogrzaniu, padem lub aplikatorem.

Dotarcie wosku zalecamy po około 15 minutach od aplikacji; może się lekko wypacać więc po godzinie można dotrzeć go po raz drugi (aplikacja oraz docieranie może odbywać się ręcznie lub maszynowo według upodobań i przekonań.

Odpowiednie warunki robocze to temperatura minimum 15 stopni Celsjusza oraz możliwie niska wilgotność powietrza.

Pojemność: 100g

scroll up