RR Customs Upholstery Cleaner Foaming 1L

RR Customs Upholstery Cleaner Foaming 1L


  • RRC CarWash UPHOLSTERY CLEANER FOAMING 1L produkt do prania tkanin
Cena27.00 zł
W promocji20.25 zł
Najniższa
cena z 30 dni
20.25 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentRR Customs
Status Niedostępny
produkt do prania tapicerki materiałowej

RRC CarWash UPHOLSTERY CLEANER FOAMING to skuteczny wysoko pieniący koncentrat przeznaczony do prania różnego rodzaju tkanin. Szczególnie polecany do usuwania zabrudzeń z samochodowych foteli, dywaników, wykładzin podłogowych oraz dywanów.

Nie zaleca się stosować na obite tkaniną twarde elementy typu: podsufitki, boczki itp. Do takich obić polecamy RRC CarWash UPHOLSTERY CLEANER LOW-FOAMING.

Sposób użycia:
- Przed użyciem wstrząsnąć.
- Do lekkich zabrudzeń stosować rozcieńczenie 1: 20 (50ml preparatu na 1l wody).
- Do ciężkich zabrudzeń stosować rozcieńczenie 1: 10 lub 1: 8 (100ml preparatu na 1l wody lub 120ml preparatu na 1l wody).
- Koncentrat można stosować punktowo jak odplamiacz.
- Przed użyciem nierozcieńczonego preparatu należy wykonać próbę w mało widocznym miejscu.
- Nanosić ręcznie lub mechanicznie.
- Wypłukać ekstrakcyjnie wodą.

Uwaga
Działa drażniąco na oczy
Dokładnie umyć ręce po użyciu

Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawiera: 2-(2-butoksyetoksy)etanol, etoksylowany laurylosiarczan sodu, wersenian czterosodowy, N-tlenek alkilodimetyloaminy
Skład: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa, barwnik

scroll up