CleanTech Interior Dressing 1L

CleanTech Interior Dressing 1L


  • CleanTech Interior Dressing 1L- środek do pielęgnacji wnętrza, dressing do kokpitu
Cena55.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Niedostępny
środek do pielęgnacji wnętrza

Interior Dressing - środek do pielęgnacji wnętrza samochodu
Preparat Interior Dressing przeznaczony jest do kompleksowego zabezpieczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu, do elementów wykonanych z plastiku, winylu, karbonu, a nawet gumy. Ich konserwowanie sprzyja zachowaniu pierwotnego, fabrycznego wyglądu i minimalizuje efekt osadzania się kurzu i gromadzenia zabrudzeń. Dzięki temu powierzchnie utrzymują czystość na dłużej.

Powierzchnie, na które nałożono prezentowany środek do pielęgnacji wnętrza samochodu, nie pękają ani nie odbarwiają się i nie blakną. Ich kolory pozostają intensywne i wyraziste, a powierzchnia czysta i zabezpieczona powłoką ochronną, tworzoną przez preparat. Produkt ten nie pozostawia śladów, smug i zacieków, cechuje się właściwościami antystatycznymi oraz tworzy w pojeździe przyjemną atmosferę, determinowaną również świeżym zapachem.

Dressing do pielęgnacji wnętrza jest łatwy w użyciu – nie wymaga specjalnych przygotowań ani rozcieńczania, dlatego można stosować go niezwłocznie. Wystarczy nanieść środek na wybraną powierzchnię i rozprowadzić kolistymi ruchami. Po wytarciu do sucha ściereczką z mikrofibry można cieszyć się odświeżonym wnętrzem. Dressingu do wnętrza nie należy stosować na powierzchniach materiałowych i skórzanych, nie wolno również nakładać go na rozgrzane elementy. Środek do pielęgnacji wnętrza dostępny jest w trzech objętościach. 

Cechy produktu:
- wydajny
- łatwy w użyciu
- nie pozostawia smug
- na bazie wody
- przyjemny zapach
- pH 7 – odczyn neutralny
 
Sposób użycia:
Nanieś produkt na powierzchnię z tworzywa sztucznego bezpośrednio lub wykorzystując aplikator.
Kolistymi ruchami rozprowadź go na czyszczonej powierzchni.
Nadmiar środka do pielęgnacji wnętrza samochodu zetrzyj mikrofibr.
Zostaw do wyschnięcia.

UWAGA
Nie stosować na elementów materiałowe lub skórzane. Nie rozcieńczać. Nie nakładać na nagrzane powierzchnie.

scroll up