CleanTech CarnauWax 500ml

CleanTech CarnauWax 500ml


  • Cleantech CarnauWax 500ml płynny wosk w sprayu
Cena29.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Niedostępny
płynny wosk

CarnauWax - szybki płynny wosk
Wosk z dodatkiem carnauba w postaci płynnej jest gotowy do użycia i nie wymaga żadnych przygotowań – wystarczy nanieść preparat na lakierowaną powierzchnię i wypolerować do sucha ściereczką z mikrofibry. Wygodny w aplikacji i stosowaniu, odparowuje nawet w warunkach wysokiej wilgotności. Pięknie nabłyszcza lakier, dlatego warto go zawsze mieć w samochodzie do szybkiego odświeżenia. 

CarnauWax to nowoczesna i skuteczna propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Wosk zauważalnie nabłyszcza lakier, tworząc na jego powierzchni hydrofobową powłokę, dzięki której brud nie osadza się tak szybko (odpycha wodę). Nie powstają także zacieki, generowane opadami atmosferycznymi i kontaktem karoserii z wodą. Kolor lakieru staje się głębszy i wyrazisty, a cała karoseria lśni i jest zaskakująco czysta. Produkt usprawnia późniejsze mycie samochodu, gdyż brud łatwiej jest usunąć, dzięki antystatycznym właściwościom nałożonego preparatu.

Wydajny środek do nabłyszczania lakieru ma świetny zapach gumy balonowej, który z pewnością uprzyjemni proces woskowania samochodu.

Cechy produktu:
- nabłyszcza lakier
- wydłuża trwałość nałożonych sealantów i twardych wosków
- hydrofobowy i antystatyczny
- łatwy w aplikacji
- do stosowania również na rozgrzanych powierzchniach
- trwałość: do 1 miesiąca
- o zapachu gumy balonowej
- wydajny

Sposób użycia:
Wstrząśnij
Nanieś nierozcieńczony produkt na umytą powierzchnię
Wytrzyj do sucha mikrofibrą

UWAGA
Trwałość powłoki zabezpieczającej zależy między innymi od wcześniejszego przygotowania powierzchni, warunków atmosferycznych oraz sposobu mycia.

scroll up