CleanTech Clean Wheel 1L

CleanTech Clean Wheel 1L


  • CleanTech Clean Wheel 1L- produkt do czyszczenie felg, kwas
Cena49.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Dostępny
produkt do czyszczenia felg

CleanTech Clean Wheel - czyszczenie felg
Preparat dedykowany jest do czyszczenia felg aluminiowych oraz stalowym. Ma silnie kwasową formułę, która pozwala skutecznie usunąć trudne i uporczywe zabrudzenia z felg samochodowych. Posiada słodki migdałowy zapach.

Przed czyszczeniem felg preparat należy rozcieńczyć zgodnie z zaleceniami, umieszczonymi na etykiecie. Następnie należy rozprowadzić środek na zabrudzonej powierzchni, przy użyciu stosownego narzędzia – doskonale sprawdzi się w tej roli pędzel, szczotka lub gąbka. Po dokładnym spłukaniu preparatu wodą pod ciśnieniem można zaobserwować zauważalną poprawę wyglądu czyszczonych powierzchni. Felga staje się czysta i lśniąca, pozbawiona zabrudzeń oraz rdzawych osadów.

Chcąc uzyskać maksymalną efektywność, nie należy dopuszczać do zaschnięcia preparatu na feldze, jak również nie wolno stosować go na rozgrzanej powierzchni. Dzięki temu środkowi czyszczenie felg jest skuteczne i wydajne. 

Cechy produktu:
- wysoce skuteczny i wydajny
- zmywa największy brud
- ładny zapach
- pH 2– odczyn kwasowy

Sposób użycia:
Rozcieńcz produkt (1:10)
Nanieś go na zabrudzoną felgę
Wypracuj środek korzystając z pędzla, gąbki lub szczotki
Spłucz wodą pod ciśnieniem 

UWAGA
Nie dopuść do zaschnięcia produktu na mytej powierzchni. Nie używaj na nagrzanej powierzchni. Nie używaj na felgach chromowanych, powierzchniach lakierowanych i szklanych.

scroll up