CleanTech APC 5L

CleanTech APC 5L


  • CleanTech APC 5L - all purpose cleaner -  uniwersalny środek czyszczący
Cena99.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Niedostępny
uniwersalny środek czyszczący

APC - Uniwersalny środek do czyszczenia samochodu 
Sprawdza się zarówno w środku jak i na zewnątrz. Zaskakująco wydajny i skuteczny, pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, sprawiając, że pojazd staje się czysty, odświeżony i wypielęgnowany. Środek ten można stosować wobec elementów plastikowych oraz winylowych, jak również tapicerek materiałowych, karoserii i felg. Świetnie sprawdza się nawet przy czyszczeniu komory silnika. Ten jeden produkt o wszechstronnym zastosowaniu jest preparatem, który zdecydowanie należy mieć w swoim wyposażeniu.

Prezentowany uniwersalny środek do czyszczenia samochodu cechuje się właściwościami odtłuszczającymi, dzięki czemu pozwala usunąć najbardziej uporczywe i trudne plamy oraz zaległe zabrudzenia, z którymi nie radzą sobie inne środki. Doskonale pozbywa się pozostałości starych wosków i sealantów z lakieru samochodu. Jednocześnie, pomimo silnego działania i maksymalnej skuteczności, środek ten jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

Preparat należy przygotować, rozcieńczając go według wskazówek na etykiecie i rozprowadzić na zabrudzonej powierzchni, przy użyciu stosownych akcesoriów – pędzla, gąbki lub szczotki. Następnie czyszczoną powierzchnię należy obficie spłukać wodą i można cieszyć się odświeżonym i czystym pojazdem. Nie należy pozwolić do zaschnięcia preparatu, ponieważ mogą wystąpić zacieki i będzie trzeba powtórzyć proces.


Cechy produktu
- bardzo  wydajny (z 1l produktu uzyskamy do 100l gotowego roztworu)
- skuteczny
- o szerokim zastosowaniu
- usuwa woski i sealanty
- rozpuszcza tłuste plamy
- sprawdzi się przy wstępnym myciu felg (jako środek poprzedzający użycie Red deWheel)
- pH > 11,5 odczyn zasadowy

 

Sposób użycia:

1. Rozcieńcz produkt
od 1:0 – na najcięższe zabrudzenia
do 1:100 – na lekkie zabrudzenia

2. Nanieś przygotowany roztwór na mytą powierzchnię. Poczekaj minutę-dwie, aż produkt zareaguje z brudem. Nie dopuść do zaschnięcia.

3. Umyj powierzchnię gąbką, szczotką lub pędzlem

4. Zmyj obficie wodą

UWAGA
Zadbaj, by produkt nie zaschnął na powierzchni.

scroll up