LARE LD09-125 LITE dual action skok 9mm

LARE LD09-125 LITE dual action skok 9mm


  • LARE LD09-125 LITE maszyna polerska dual action , skok 9mm
Cena549.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentLare
Status Niedostępny

LARE LITE LD09-125

Polerka LARE LD09-125 idealna dla początkujących detailerów jak i hobbystów motoryzacji. Małe i lekkie Dual Action o ruchu orbitalno-rotacynym, ze skokiem talerza 9mm i średnicą 125mm jest najpopularniejszą z maszyn typu Dual Action. Polerka należy do linii LITE 2016.

CECHY LARE LITE LD09-125

STABILIZACJA OBROTÓW: Płynna regulacja obrotów w zakresie od 2500 do 6500 opm i system elektronicznej stabilizacji obrotów pozwala na utrzymanie jednakowej prędkości przy różnej sile docisku oraz idealnie dopasować obroty do potrzeb wykonywanych prac.

PRZEWÓD ZASILAJĄCY: Długi przewód o długości 5 metrów.

WOLNY START: Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z gąbki polerskiej.

BLOKADA WŁĄCZNIKA: Szczególnie przydatna do długotrwałych prac na dużych elementach.

NISKA WAGA: Łączna waga urządzenia to zaledwie 1.9 kg. Kompaktowy kształt polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania.

ERGONOMICZNA OBUDOWA: W połączeniu z obustronnym uchwytem zapewnia łagodne i komfortowe prowadzenie maszyny.

ELASTYCZNA TARCZA FLEXEDGE: Tarcza mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi. Talerz mocujący 125mm z bardzo miękką krawędzią do gąbek polerskich na rzep 130mm.

WBUDOWANY WENTYLATOR: Skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki zapobiegającej jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie przeciw przegrzaniu się silnika.

 

W zestawie:
Uchwyt boczny
Talerz Flex Edge 125 mm
Karta gwarancyjna

scroll up