Lare LR20-125 Lite Maszyna Rotacyjna

Lare LR20-125 Lite Maszyna Rotacyjna


  • POLERKA ROTACYJNA LARE LR20-125 PRO
Cena649.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentLare
Status Niedostępny

POLERKA ROTACYJNA LARE LR20-125 Lite

- Niska waga. Ergonomiczny, kompaktowy kształt polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2.1 kg, wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

- Podwójne przełożenie. Innowacyjny, lecz sprawdzony przez wiodących producentów elektronarzędzi, mechanizm podwójnego przełożenia gwarantuje bardzo wysoki moment obrotowy, już od samego startu polerki przy najniższych obrotach. Wykorzystana konstrukcja pozwoliła zminimalizować wagę i wymiary urządzenia, jednocześnie dostarczając większy moment i moc, w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń.

- Wolny start. Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR20-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów. Zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.

- Blokada włącznika Szczególnie przydatna do długotrwałych prac na dużych elementach.

- Stabilizacja obrotów. Płynna regulacja obrotów w zakresie od 700 do 2500 obr/min i system elektronicznej stabilizacji obrotów zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej, pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada także zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

- Przewód zasilający. Długi przewód zasilający o długości 5 metrów.

- Zminimalizowanie wysokości. Pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE Diamonds i Flat w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą FlexEdge skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię.

- Elastyczna tarcza. Mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

- Nowy design Linia PRO 2016.

- Wbudowany wentylator. Skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegając jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.

W zestawie:
Talerz FlexEdge H-Ultra 125mm,
uchwyt boczny
uchwyt typu "D".

scroll up