Lare LD12-075 PRO Maszyna polerska Mini DA 12mm

Lare LD12-075 PRO Maszyna polerska Mini DA 12mm


  • Lare PRO LD12-075 Maszyna polerska Mini DA 12mm
Cena949.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentLare
Status Niedostępny

LARE PRO LD12-75 - to maszyna polerska Dual Action z serii profesjonalnej, posiadają skok talerza 12mm i jego średnicę 75mm. Maszyna należy do linii PRO z 2016 roku. Maszyna ta posiada płynną regulację obrotów (2000-5500 obr/min) oraz ich stabilizację, co oznacza że bez względu na siłę nacisku, maszyna utrzyma stałą prędkość pracy. Model LD12-75 wyposażony jest również w moduł wolnego startu. Dzięki blokadzie włącznika możliwa jest łatwa, długotrwała praca na większych elementach. 

- Stabilizacja obrotów. Płynna regulacja obrotów w zakresie od 2500 do 6500 opm i system elektronicznej stabilizacji obrotów pozwala na utrzymanie jednakowej prędkości przy różnej sile docisku oraz idealnie dopasować obroty do potrzeb wykonywanych prac.
- Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie przeciw przegrzaniu się silnika.
- Blokada włącznika. Szczególnie przydatna do długotrwałych prac, na dużych elementach.
- Długi gumowy przewód zasilający - 5 metrów.
- Nowy design. Linia PRO 2016.
- Niska waga. Łączna waga urządzenia to zaledwie 1.9kg, kompaktowy kształt polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania.
- Ergonomiczna obudowa jak i obustronny uchwyt zapewnia łagodne i komfortowe prowadzenie maszyny.
-Edlastyczna tarcza Flex Edge DA na rzep umożliwia współpracę z padami z mikrofibry, wełny owczej oraz ze standardowymi padami piankowymi LARE. Pad wykonany jest z trwałego i wytrzymałego, odpornego na odkształcenia materiału. Dodatkowo posiada właściwości absorbujące drgania powstałe na skutek niewycentrowania pada polerskiego.

W zestawie: 
- talerz FlexEdge 75mm, 
- uchwyt boczny.

scroll up