Colourlock Farba Neutralna 1L

Colourlock Farba Neutralna 1L


  • Colourlock Farba Neutralna 1L.JPG
Cena229.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentColourlock Profesjonalne
Status Dostępny

W skórach farbowanych powierzchniowo dochodzi czasami do spękania powierzchni skóry. Tworzą się szorstkie nierówne obszary, na który farbowanie Farbą tonująca nie wystarcza. Płynna skóra tez nie jest dobrym rozwiązaniem, bo środek nie ma się czego trzymać. Pęknięcia są zbyt płytkie. W takich przypadkach rozwiązaniem jest farba neutralna COLOURLOCK® .

Użycie: Na wstępie szorstkie powierzchnie należy wyczyścić i odtłuścić benzyną COLOURLOCK. Farbę neutralną nakłada się gąbką. Po nałożeniu każdej cienkiej warstwy należy zostawić farbę do wyschnięcia. Nie podsuszać suszarką. Jeśli zajdzie konieczność zabieg należy powtórzyć, a szorstkie powierzchnie delikatnie wyrównać padem szlifującym. Farba neutralna ma właściwości wypełniające, dzięki którym za jej pomocą można reperować uszkodzenia w skórze. Po nałożeniu farby skóra nie staje się twarda. Mocniejsze rysy w skórze należy wypełnić Płynną skórą. Po nałożeniu farby neutralnej należy odświeżyć kolor przy użyciu farby tonującej. Po nałożeniu każdej warstwy należy podsuszyć farbę suszarką.

Zalecenia ogólne: Farbę tonująca neutralna stosuje się przy mocnym zniszczeniu skóry. Alternatywą dla takiego zabiegu, jest tylko wymiana skóry. Skóra po zastosowaniu farby neutralnej nie będzie już jak nowa, jednak dalsze pękanie powierzchni zostanie zatrzymane.

Zawartość: Farba neutralna: Butelka 1 litr

scroll up