Vinove Paris - ekskluzywny zapach samochodowy

Vinove Paris - ekskluzywny zapach samochodowy


  • Vinove Paris - ekskluzywny zapach samochodowy.JPG
Cena41.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentVinove
Status Dostępny

Vinove Paris – ekskluzywny zapach samochodowy, który przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z romantycznych spacerów ulicami francuskiej stolicy mody.
Łączy w sobie delikatność płatków róż i intensywność szafranu z wyrafinowanym zapachem oud i głębią wanilii. Luksus zamknięty w perfumach Vinove Paris.

  • Nuta głowy: mandarynka, brzoskwinia, szafran
  • Nuta serca: jaśmin, gardenia, róża
  • Nuta bazowa: skóra, patchoili, wanilia, oud

VINOVE – INNOVATION
Do produkcji perfum samochodowych VINOVE zastosowaliśmy technologię XXI wieku. Wykorzystaliśmy wiedzę, otwartość i doświadczenie zespołu naukowców i wspólnie z nimi skondensowaliśmy nasze zapachy w nowatorskim polimerze. Nadaliśmy mu taki kształt, by powietrze z wywietrzników samochodowych delikatnie opływało polimerowy labirynt, uwalniając zapach subtelnie i długotrwale – aż do 90 dni.Projektując nośnik zapachu braliśmy pod uwagę przede wszystkim jego walory użytkowe: długotrwałość uwalniania zapachu, bezpieczeństwo dla tapicerki i kokpitu samochodu, a także ekskluzywny wygląd, współgrający ze stylistyką nowoczesnych aut.

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo dla kokpitu i tapicerki. Perfumy samochodowe VINOVE ujęte są w całkowicie bezpiecznym dla wnętrza samochodu trwałym polimerze, stanowiącym wraz z obudową kondensator zapachu. Testy wykazały pełną odporność tych perfum na wysokie i niskie temperatury. Żaden z komponentów użytych w perfumach VINOVE nie wchodzi w szkodliwe reakcje z materiałami używanymi we wnętrzach aut. Kondensator zapachu VINOVE ma postać stałą, dzięki czemu nie wydostanie się z niego żadna substancja – wyłącznie wyjątkowy zapach.

UNIKALNOŚĆ ZAPACHU
Francuski rodowód receptur perfum VINOVE zapewnia wyszukane połączenia nut zapachowych. Twój samochód zyska dodatkowy wymiar elegancji.

TRWAŁOŚĆ ZAPACHU
Perfumy samochodowe VINOVE pachną aż do 90 dni. Dyskretny zapach uwalnia się powoli dzięki skoncentrowanym esencjom zapachowym i zaawansowanym technologicznie polimerom, użytym jako nośnik zapachu.

scroll up