Colourlock lakier wykończeniowy matowy 1L

Colourlock lakier wykończeniowy matowy 1L


  • Colourlock lakier wykończeniowy matowy 1L.JPG
Cena239.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentColourlock Profesjonalne
Status Dostępny

Lakier wykończeniowy Top Coat Matt Compact to wzmocniona wersja lakieru wykończeniowego Top Coat Matt dedykowana do stosowania przy renowacji skór matowych narażonych na intensywne użytkowanie (m. in. tapicerki samochodowe). Top Coat utrwala nanoszoną farbę, powierzchnia skóry staje się odporna na wodę, brud,ścieranie i plamy oraz otrzymuje właściwości antyuszkodzeniowe.

Stosowanie:

1.Lakierem wykończeniowym Top Coat Matt Compact, należy spryskać powierzchnię skóry. Top Coat, należy zmieszać z 1 %-owym COLOURLOCK Vernetzer IC2 i stosować na wyschniętą farbę.Suszyć gorącą suszarką. Top Coat trzeba wcześniej przefiltrować. Proces ewentualnie powtórzyć.Należy przygotować tylko taką ilość Top Coat z Vernetzer, ile można zużyć w ciągu 4 godzin. Vernetzer jest reaktywny i nie może wejść w reakcję z wodą. Należy chronić skórę i oczy!

2.Po obróbce powierzchnię szlifujemy na gładko, szorstkie miejsca na powierzchni papierem o grubości 3000. Następnie-jeśli to konieczne- ponownie nanosimy farbę lub tylko Top Coat.

3. Pozostawiamy do wyschnięcia na 24 godziny.

4.Po 24-48 godzinach należy przeprowadzić test na ścieralność przy pomocy wilgotnej ściereczki na powierzchniach, celem sprawdzenia, czy wierzchnia warstwa została wystarczająco nasączona Top Coatem Compact. W przypadku ścierania się farby należy ponownie zastosować Top Coat Compact.

Zawartość: Lakier wykończeniowy 1L

Uwaga jest to produkt profesjonalny. Zalecamy używać go tylko po profesjonalnym szkoleniu z renowacji i czyszczenia skóry.

scroll up