Sonax Headlight Coating 50ml powłoka na lampy

Sonax Headlight Coating 50ml powłoka na lampy


  • Sonax Headlight Coating 50ml powłoka na lampy
Cena74.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentSonax
Status Dostępny

 

Ceramiczna powłoka do długoterminowego zabezpieczenia plastikowych reflektorów. Do stosowania na nowe bądź wypolerowane reflektory. Można również stosować bez uprzedniego polerowania. Tworzy odporną na warunki atmosferyczne oraz środki czyszczące powłokę zapobiegającą matowieniu reflektorów w świetle UV. W zależności od sposobu użytkowania zaleca się stosować jedną aplikację na rok. Produkt przetestowany laboratoryjnie i zaaprobowany przez OSRAM (test report no: SSI 024-18).

Sposób użycia:

W razie potrzeby wypolerować reflektory SONAX Headlight Polish nr kat. 276.141. Rozerwać saszetkę i aplikować na aplikator bądź ściereczkę z fizeliny polerskiej (SONAX nr kat 422.200) i równomiernie rozprowadzić na czystych i suchych reflektorach. Zawartość jednej saszetki wystarcza na zabezpieczenie dwóch reflektorów. Bezpośrednio po aplikacji wytrzeć nadmiar produktu z kloszy za pomocy ściereczki z mikrofibry (SONAX nr kat. 450.700) i odczekać do pełnego wyschnięcia 4 godziny. Nie dopuszczając do zamoczenia reflektorów. Po zabezpieczeniu umyć samochód najwcześniej po upływie tygodnia

UWAGA: Silnie alkaliczne środki czyszczące stosowane między innymi na myjniach samoobsługowych, mogą wpływać agresywnie na powłokę ochronną. Dlatego zaleca się obserwowanie efektu hydrofobowego (kropelkowania) ma reflektorach,który będzie świadczył o skuteczności powłoki. Jeżeli jest taka konieczność zabezpieczyć reflektory ponownie.

Zestaw zawiera 10 saszetek i wystarcza na 20 aplikacji. Czyli saszetka pozwala zabezpieczyć 2 reflektory

scroll up