Gyeon Q2M TireCleaner 1L

Gyeon Q2M TireCleaner 1L


  • Gyeon Q2M TireCleaner 1L PRODUKT PRZEZNACZONY DO CZYSZCZENIA OPON I GUMY
Cena54.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentGyeon
Status Niedostępny

Specjalistyczny i wysoce skuteczny produkt do czyszczenia opon i gumy. Z łatwością usuwa stare dressingi i głębokie, trudne zanieczyszczenia. Q²M TireCleaner jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów opon, z uwzględnieniem tych do aut klasycznych, z białą ścianką.

WYDAJNY PRODUKT DO CZYSZCZENIA OPON I GUMY
Q²M TireCleaner to unikalna formuła zaprojektowana do czyszczenia wszystkich gumowych elementów Twojego auta. Wsiąka głęboko w porowatą strukturę materiału i luzuje nagromadzony brud i zanieczyszczenia. Q²M TireCleaner rozpuszcza dressingi do opon i przygotowuje powierzchnię do aplikacji nowego dressingu.

BEZPIECZNY DLA OBRĘCZY W POWŁOCE
Q²M TireCleaner jest absolutnie bezpieczny na pokrytych powłoką ceramiczną felgach, nie wpływając na warstwę ochronną i nie redukując jej hydrofobowości. Może być również używany, jako środek do bieżącego mycia felg.

PORADY I TRIKI
Idealne rozwiązanie do czyszczenia opon i gumy. Q²M TireCleaner potrafi usunąć stare dressingi i nagromadzony brud nawet ze struktury opony. Przygotowuje powierzchnię do aplikacji każdego dobrego dressingu. Rada: nanieś atomizerem obficie na mokrą oponę i wypracuj średnią lub twardą szczotką. Pozwól produktowi pracować, a następnie wypłucz myjką ciśnieniową. Powtórz zabieg i sprawdź, czy powstała piana ma już biały kolor.

ZUŻYCIE: 20ml / oponę
BEZPIECZNE DLA POWŁOK: YES
POZIOM PH: 10

scroll up