Gyeon Q2M QuickDetailer 1L

Gyeon Q2M QuickDetailer 1L


  • Gyeon Q2M QuickDetailer 1L produkt do pielęgnacji lakieru
Cena74.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentGyeon
Status Dostępny

Q²M QuickDetailer to odpowiedź na potrzeby entuzjastów szukających najbardziej wszechstronnego codziennego produktu do detailingu w biegu. Poprawia połīsk i dodaje śliskości, usuwając zacieki, smugi i odciski palców. Jest absolutnie bezpieczny zarówno dla powłok jak i tradycyjnych wosków.

ŁATWY W UŻYCIU
Q²M QuickDetailer to najłatwiejszy w użyciu produkt w swojej kategorii. Jego wypolerowanie jest dziecinnie łatwe, nawet, jeśli pozwolisz mu wyschnąć na powierzchni. Może być używany zarówno na suchym jak i mokrym lakierze, jako wspomaganie osuszania. Ten produkt to referencja w zakresie śliskości powierzchni. Jego uniwersalny charakter pozwala na użycie na wszystkich powierzchniach nadwozia.

PORADY I TRIKI
Szybko, łatwo i bez wysiłku podkręć połysk wszystkich lakierowanych powierzchni auta. Po prostu psiknij i wytrzyj. Q²M QuickDetailer usunie smugi i punktowe zabrudzenia pozostawiając błyszczące i śliskie wykończenie. Jak do tej pory najszybszy sposób na poprawę wyglądu Twojego samochodu. Rada: Użyj Q²M QuickDetailer do wspomagania osuszania mokrego pojazdu. Wycieranie będzie łatwiejsze, a efekt lepszy, dzięki dodatkowemu połyskowi nadanemu przez produkt.

ZUŻYCIE: 40-50ml/samochód

scroll up