Flexipads 135mm PRO-Wool Detailing Velcro Pad

Flexipads 135mm PRO-Wool Detailing Velcro Pad


  • Flexipads PRO-Wool 135mm DA futro polerkie mocne cięcie PW550.PNG
Cena30.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentFlexipads
Status Dostępny
PW550, futro z wełny, mocne cięcie, usuwanie rys, polerowanie powierzchni, polerowanie lakieru.

Mocne cięcie czyli usuwanie głębokich rys nigdy nie było tak proste! Flexipads 135mm PRO-Wool Detailing Velcro Pad to futro do polerowania,kompatybilne z maszynami Dual Action (DA), idealnie nadające się do usuwania głębokich rys wraz z mocno ścierną pastą jak i do odświeżenia lakieru w połączeniu z średnio ścierną pastą ONE STEP.

Futro polerskie o średnicy 135 mm mocowane na rzep. Wysokość włosia 10 mm. Naturalna wełna. Długa żywotność. Dodatkowe 10mm pianki podkładowej dla lepszej kontroli podczas polerowania. Krótkie postawione na sztorc włosie pada polerskiego pozwala na zwiększenie mocy ścierającej i efektywności polerowania.

Flexipads PRO-Wool to futro polerskie z wełny idealnie nadające się do usuwania głębokich rys na powierzchniach oraz na lakierze samochodowym.

Rady Detailera:

Po każdym elemencie staraj się wyczesywać (czyścić) i przedmuchiwać futra polerskie. Dzięki temu dłużej nacieszysz się produktem i nie wygenerujesz tyle bałaganu wokół siebie.

Oprócz czyszczenia gąbek czy futer polerskich  w czasie pracy, przy maszynach DA pamiętaj o przedmuchiwaniu okolic śruby mocującej talerz oporowy. Zbierająca się tam pasta może prowadzić do szybszego zużywania się materiałów polerskich po przez min odklejanie się rzepu.

scroll up