Soft99 Protection Time Set LIGHT

Soft99 Protection Time Set LIGHT


  • dcfsdfcd.JPG
Cena274.97 zł
W promocji192.48 zł
Najniższa
cena z 30 dni
192.48 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentSoft99
Status Dostępny


Absolutnie najlepsze zabezpieczenie dla Twojego samochodu powraca wraz z początkiem jesieni. Zadbaj o wartość swojego auta oraz bezpieczeństwo w deszczu dzięki duetowi flagowych, niepokonanych produktów Soft99: Fusso Coat 12 Months i Ultra Glaco.

Czas zadbać o swoje auto!
Sięgnij po legendarną, japońską technologię Fusso i zapewnij swojemu autu blask oraz trwałą ochronę, odporną na najcięższe warunki pogodowe! Fusso Coat 12 Months Wax został zaprojektowany z wykorzystaniem polimeru fluorowego, który zapewnia niedoścignioną trwałość i odporność na chemię, brud drogowy, sól i inne niekorzystne czynniki atmosferyczne. Wybierz Fusso i ciesz się 12 miesięczną ochroną i świetnym efektem wizualnym na swoim aucie!

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Zapomnij o złej widoczności podczas jazdy w deszczu dzięki płynnej wycieraczce Ultra Glaco!
Ultra Glaco to najtrwalsza płynna wycieraczka na rynku. Rok ochrony, profilowana butelka z aplikatorem i te same, doskonałe właściwości, które przez ponad 30 lat zapewniają Soft99 pozycję lidera w kategorii hydrofobowych powłok do szyb. Glaco sprawi, że zła pogoda podczas jazdy nie będzie dla Ciebie problemem.


Szampon stworzony z myślą o zabezpieczonym aucie!
Szampon samochodowy o specjalnej, bezpiecznej formule. Łączy wydajną siłę mycia z łagodnym, neutralnym pH, dzięki czemu z łatwością umyjesz samochód, zachowując ochronne właściwości wosków Soft99 czy powłok kwarcowych QJUTSU. Wyjątkowo przyjazny w użyciu: bardzo łatwo się spłukuje i nie zasycha na lakierze, umożliwiając spokojną i dokładną pracę bez pośpiechu. Nie pozostawia smug ani śladów. Gęsta piana i miętowy zapach uprzyjemniają pracę. Świetnie działa w formie piany aktywnej.
 

scroll up