Soft99 Protection Set DARK

Soft99 Protection Set DARK


  • dark.PNG
Cena259.97 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentSoft99
Status Niedostępny
Fusso, Glaco Compound, Roll On Large, zestaw, pomysł na prezent, na święta, wosk syntetyczny, niewidzialna wycieraczka, czyszczenie szkła, ochrona, powłoka hydrofobowa, ciemne, całoroczny, na zimę

Profesjonalny zestaw kosmetyków marki Soft99, dzięki któremu zapewnimy ochronę zarówno powierzchni lakierniczej jak i szybą.

Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Dark to wosk, który zapewni powierzchni lakierniczej zarówno ochronę jak i poprawi właściwości estetyczne podbijając blask i głębie lakieru. W formule wosku wykorzystano polimer fluorowy, który zapewni odpowiednią trwałość zarówno na chemię jak i brud drogowy, sól i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. 

Soft99 Glaco Glass Compound Roll On to środek, który ma za zadanie przygotować powierzchnie przed aplikacją Glaco Roll On. Przygotowanie pod aplikację ma na celu usunięcie osadów kamiennych i drogowych, śladów po ptasich odchodach oraz resztek starych powłok.

Soft99 Glaco Roll On Large to niewidzialna wycieraczka. Po aplikacji szyby naszego samochodu staną się łatwiejsze w utrzymaniu ich w czystości a co ważniejsze wzrośnie nasze bezpieczeństwo dzięki szybszemu zrzutowi wody. 

scroll up