Optimum Power Clean 3,8L

Optimum Power Clean 3,8L


  • Optimum Power Clean 3,8L uniwersalny środek czyszczący
Cena245.90 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentOptimum
Status Dostępny
apc, uniwersalny środek czyszczący

OPTIMUM Power Clean 3,8l uniwersalny środek czyszczący to bezpieczny preparat skutecznie usuwający zabrudzenia różnego pochodzenia.


OPTIMUM Power Clean 3,8l uniwersalny środek czyszczący jest niezwykle przydatnym preparatem. Pozwala skutecznie, ale bezpiecznie usunąć brud z różnych powierzchni, dlatego można z jego pomocą umyć cały samochód. Świetnie radzi sobie z trudnymi osadami, np. po owadach, pyle hamulcowym czy tłustych smarach.

Przy tym jest niezwykle wydajny – wystarczy rozcieńczyć go z wodą w wiadrze, by otrzymać łagodny płyn czyszczący. W zależności od stężenia, sprawdzi się do różnych zadań. Można stosować go nawet do skóry, winylu czy tworzyw sztucznych. Silniejszy roztwór da natomiast radę przy najbrudniejszych obszarach silnika.

Korzystanie z OPTIMUM Power Clean 3,8l uniwersalnego środka czyszczącego jest bardzo proste, dlatego produkt ten jest odpowiedni także dla niedoświadczonych osób. Cieszy się powodzeniem również wśród specjalistów i pasjonatów detailingu, ponieważ daje zadowalające efekty. Ma dobry stosunek ceny do jakości, ponieważ taki zapas środka wystarcza na naprawdę wiele myć.

Uniwersalne środki czyszczące od OPTIMUM
Uniwersalne środki czyszczące od OPTIMUM są nie tylko skuteczne, ale też niezwykle praktyczne. Wiele osób woli zainwestować w jeden preparat niż w kilka innych, dedykowanych do konkretnych powierzchni. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko na wydatkach na samochód, ale też zyskać więcej miejsca na półkach w garażu/magazynie.

Ogromną zaletą uniwersalnych środków czyszczących od OPTIMUM jest to, że są absolutnie bezpieczne dla użytkownika, a także dla środowiska. W związku z tym doskonale sprawdzają się w masowym użytku. Dzięki temu można również bez obaw myć auto na zewnątrz, np. na podwórku. Korzystanie z koncentratu w dużej butli samo w sobie jest też ekologiczne – nie mnoży się niepotrzebnie śmieci z pustych opakowań po kolejnych środkach.

scroll up