Ceramikker Wosk Ceramiczny

Ceramikker Wosk Ceramiczny


  • Ceramikker Wosk Ceramiczny Wosk w płynie, wosk ceramiczny, łatwa aplikacja, łatwe docieranie, trwały.PNG
Cena179.00 zł
W promocji119.00 zł
Najniższa
cena z 30 dni
119.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCeramikker
Status Niedostępny
Wosk w płynie, wosk ceramiczny, łatwa aplikacja, łatwe docieranie, trwały, wosk w paście

Ceramikker wosk ceramiczny to bardzo prosty w aplikacji wosk w paście, który nie jedną osobę ucieszy trwałością i banalnie prostym docieraniem.

CERAMIKKER to najnowszej generacji wosk ceramiczny do pielęgnacji lakierów i karoserii samochodowych oparty na formule krzemowo-ceramicznej. Połączenie unikalnych składników chemicznych tworzy lustrzaną powłokę, która długotrwale zabezpiecza karoserię, wyostrza barwę lakieru, nadaje efekt hydrofobowy oraz pozostawia efektowny połysk.

Ta prosta w aplikacji powłoka stanowi barierę dla rdzy, wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz przed promieniowaniem UV.

W skład zestawu wchodzi 250ml preparatu, aplikator oraz ściereczka z mikrofibry. Zawartość jednego zestawu wystarcza na kompletne zabezpieczenie całego auta.

HYDROFOBOWOŚĆ
Wosk ceramiczny sprawia, że na karoserii auta pojawia się powłoka hydrofobowa, która odpycha wszelkiego rodzaju ciecz. Ta przydatna i efektywna zaleta sprawia, że samochód o wiele mniej się brudzi, co skutkuje rzadszą potrzebą wycieczek na myjnię.

OCHRONA LAKIERU
Unikatowa krzemowo-ceramiczna formuła wosku chroni lakier nawet przez cały sezon. Nadaje karoserii samochodowej dużą odporność na promieniowanie UV i różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. Regularne stosowanie preparatu wzmacnia te efekty i dodatkowo zabezpiecza przed korozją.

POŁYSK LAKIERU
Aplikacja wosku ceramicznego w znaczący sposób podbija połysk lakieru. Wydobywa z niego wszystko to, co najlepsze – wyostrza kolor i wizualnie odmładza lakier. Aby zapewnić sobie nieskazitelny wygląd karoserii warto produkt nakładać regularnie, co kilka miesięcy.

MASKOWANIE MIKROZARYSOWAŃ
Niezaprzeczalnie dodatkowym atutem stosowania wosku ceramicznego jest możliwość zamaskowania mikrozarysowań, które powstały w procesie standardowego użytkowania auta.

W ZESTAWIE:

  • Ceramikker (250ml)
  • Mikrofibra
  • Aplikator
  • Opakowanie

Z CERAMIKKEREM ZYSKASZ:

  • efektowny, lustrzany połysk
  • zabezpieczenie karoserii nawet na cały sezon
  • wyostrzoną barwę lakieru
  • powłokę hydrofobową

Rada Detailera:

Woski nakładaj na czystą, suchą i chłodną powierzchnie. Nie nakładaj ich bezpośrednio na słońcu.

Doskonałymi zamiennikami są min.:

COLLINITE 845 Insulator Wax 473ml

POORBOY'S WORLD Liquid Natty's Red 473ml

POORBOY'S WORLD Liquid Natty's Blue Wax 473ml

Meguiar’s Hybrid Ceramic LIQUID Wax 473ml

scroll up