ADBL zestaw past polerskich

ADBL zestaw past polerskich


  • ADDBL ZESTAW 3 PAST POLERSKICH.PNG
Cena164.70 zł
W promocji142.00 zł
Najniższa
cena z 30 dni
142.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent Zestawy Promocyjne
Status Dostępny
Zestaw prezentowy, zestaw past polerski, 3 etapowa korekta lakieru, polerowanie lakieru, ONE STEP, usuwanie rys, wycinanie rys, politura, mocne cięcie, średnie cięcie, wykończenie, finish, hard cut

ADBL Zestaw past polerskich do 3-etapowej korekty lakieru

ADBL HARD CUT

to wyjątkowo wszechstronna silnie tnąca pasta polerska o innowacyjnym składzie, która pozwala na usunięcie bardzo głębokich zarysowań z powierzchni lakieru. To nowoczesny środek polerski o wysokiej jakości, który poradzi sobie ze zmatowieniem po papierze o gradacji P1000-P1500. Efekt usuwania rys oraz stopień połysku można modyfikować poprzez dobór odpowiednich padów i maszyn dostosowanych do rodzaju lakieru.

ADBL SUPER POLISH

to pasta polerska o średniej sile tnącej, która przeznaczona jest do usuwania umiarkowanych zarysowań z powierzchni lakierniczej. Pozwala uzyskać wysoki poziom połysku w przypadku jednoetapowej korekty lakieru.Pasta usuwa zmatowienia po szlifowaniu papierem o gradacji od P2000. ADBL SUPER POLISH posiada bardzo dobre właściwości wykańczające pozostawiając lustrzany efekt na lakierze.

ADBL PERFECT FINISH

to pasta nadająca wygląd auta wystawowego, gwarantuje efekt połysku najwyższej klasy. Wysokiej jakości, dopracowana formulacja, usuwa ślady po wcześniejszym polerowaniu, takie jak: hologramy, lekkie zmatowienie, drobne rysy. Ścierniwo w niej zawarte stanowią najwyższej jakości nano-cząstki ścierne o stałej, jednolitej wielkości co umożliwia uzyskanie doskonałego wykończenia powierzchni. Formuła opracowana na bazie wody nie zawiera silikonów, wypełniaczy oraz wosków.

scroll up