ADBL zestaw past polerskich i padów polerskich

ADBL zestaw past polerskich i padów polerskich


  • ADBL zestaw 3 past i 3 padów polerskich.PNG
Cena245.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent Zestawy Promocyjne
Status Dostępny
Korekta lakieru, polerowanie, zestaw, pasty polerskie, gąbki polerskie, pady, DA, Dual Action, z dziurką, usuwanie rys, wycinanie rys, pomysł na prezent, na święta, cięcie, ONE STEP, politura, 125mm

ADBL HARD CUT

to wyjątkowo wszechstronna silnie tnąca pasta polerska o innowacyjnym składzie, która pozwala na usunięcie bardzo głębokich zarysowań z powierzchni lakieru. To nowoczesny środek polerski o wysokiej jakości, który poradzi sobie ze zmatowieniem po papierze o gradacji P1000-P1500. Efekt usuwania rys oraz stopień połysku można modyfikować poprzez dobór odpowiednich padów i maszyn dostosowanych do rodzaju lakieru.

ADBL SUPER POLISH

to pasta polerska o średniej sile tnącej, która przeznaczona jest do usuwania umiarkowanych zarysowań z powierzchni lakierniczej. Pozwala uzyskać wysoki poziom połysku w przypadku jednoetapowej korekty lakieru.Pasta usuwa zmatowienia po szlifowaniu papierem o gradacji od P2000. ADBL SUPER POLISH posiada bardzo dobre właściwości wykańczające pozostawiając lustrzany efekt na lakierze.

ADBL PERFECT FINISH

to pasta nadająca wygląd auta wystawowego, gwarantuje efekt połysku najwyższej klasy. Wysokiej jakości, dopracowana formulacja, usuwa ślady po wcześniejszym polerowaniu, takie jak: hologramy, lekkie zmatowienie, drobne rysy. Ścierniwo w niej zawarte stanowią najwyższej jakości nano-cząstki ścierne o stałej, jednolitej wielkości co umożliwia uzyskanie doskonałego wykończenia powierzchni. Formuła opracowana na bazie wody nie zawiera silikonów, wypełniaczy oraz wosków.

Zestaw 3 padów:

- mocno tnący DA 125mm

- średnio tnący DA 125mm

- wykończeniowy DA 125mm

scroll up