Deturner Detailing Set

Deturner Detailing Set


  • Deturner Detailing Set zestaw kosmetyków samochodowych na prezent
Cena159.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentDeturner
Status Dostępny
zestaw kosmetyków na prezent

Deturner Detailing Set to zestaw kosmetyków samochodowych renomowanej marki. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zestaw zawiera 6 butelek po 250ml topowych produktów marki Deturner. Szukasz pomysłu na prezent ? Zestaw kosmetyków samochodowych Deturner Detailing Set ucieszy każdego fana detailingu oraz motoryzacji.

Jakie kosmetyki samochodowe zawiera zestaw Deturner Detailing Set ?
Zestaw składa się z 6 produktów po 250ml, a są to:

  • Deturner Ceramic Detailer

Szybki quick detailera do lakieru, bardzo dobrze usuwa odciski palców oraz kurz pozostawiając na lakierze śliską i hydrofobową powłokę

  • Deturner Wet Coat

Powłoka hydrofobowa, stosowana na mokry lakier od razu po umyciu samochodu. Nadaje niesamowitych właściwości odpychających wodę, a także zmniejsza przywieranie brudu do lakieru

  • Deturner Creamy Tire Dressing

Dressing do opon o kremowej konsystencji, mocno odżywia oraz przyciemnia kolor opony. Przywraca naturalny wygląd oponom, a dzięki właściwościom odpychającym wodę efekt jest w stanie utrzymać nawet przez kilka tygodni.

  • Deturner Interior Dressing

Dressing dedykowany do tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu. Przyciemnia wyblakłe plastiki np. elementy deski rozdzielczej, pozostawiając naturalny wygląd. Dzięki zastosowanym filtrom UV chroni zabezpieczone elementy.

  • Deturner Ready Interior Cleaner

Płyn do czyszczenia elementów wykonanych z tworzywa sztucznego np. kokpitu, boczków drzwi, ale sprawdzi się bardzo dobrze podczas czyszczenia tapicerki materiałowej a nawet skóry.

  • Deturner Hydro Glass Cleaner

Płyn do mycia szyb wewnątrz oraz na zewnątrz samochodu. Bardzo dobrze radzi sobie z tłustymi plamami oraz zabrudzeniami drogowymi. Płyn nie pozostawia smug zapewniając bezpieczne prowadzenie samochodu. Po użyciu produktu na szybach, występuje efekt hydrofobowy,a szyba brudzi się zdecydowanie wolniej.

scroll up